‘Çapkın Kadınlar Çapkın Erkeklere Karşı’ kapağı ile Dipnot Cep’in 177. sayısı çıktı

Pazartesi, 11 Ağustos 2014 18:08

Dipnot Cep’in 177. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Çapkın Kadınlar Çapkın Erkeklere Karşı’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Funda Mentaloğlu, kadınların çapkınlık halleri ile erkeklerininki karşılaştırdı ve o farkları Dipnot Cep için kaleme aldı. Beyler bu listeyi mutlaka okuyun!

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan Dipnot Cep için en iyi deniz filmlerini listeledi. Yaz sıcağında iyi gidecek fimleri kaçırmayın!

Aşkım Kapışmak, savaşın bitmediği dünyayı, savaşa yatırım yapan ülkeleri sorgulayarak şu soruyu soruyor: Barışa Bütçe Ayırdın Mı?

Cem Pelister bu hafta bir efsanenin hayatını, futbol yaşamının bilinmeyenleri Dipnot Cep için kaleme aldı. Bir efsane Drogba’nın portresi bu hafta Dipnot Cep’te. Kaçırmayın!

Gizem Kaboğlu, sosyal medyanın son gözdesi olan dizi Kiraz Mevsimi’ni ve bundan sonra dizide neler olabileceğini Dipnot Cep için yazdı.

Mobil uygulamalar ile yemek siparişi kolaylaşmış olsa da bazen dakikalarca seçim yapmak insanları bezdiriyor. İşte buna bir çözüm olarak olarak sunulan, ‘Tek bir tuşla pizza siparişi: Push for Pizza’ uygulamasını Göksan Kadayıfçı 177. sayı için yazdı.

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Eşsiz Gün Batımının Adresi: Santorini’ye götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 177. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play