Çağın en büyük kentsel düşünürü Rem Koolhaas Marka Konferansı’nda!

Çarşamba, 10 Aralık 2014 12:27

Yürekli tarafından bu yıl 15.’si gerçekleştirilen Marka 2014, 18-19 Aralık’ta düzenleniyor. Dünya medyasını etkileyen düşünürlerden pazarlama dehalarına kadar birçok ilgi çeken konuşmacıyı ağırlayacak olan konferansa bu yıl Hilton İstanbul Bomonti ev sahipliği yapacak.

Rem-KoolhaasYapı sektöründe mimarlığın gelişimi adına bir çok sosyal sorumluluk projesi üreten Kalebodur’un sponsorlar arasında yer aldığı Marka 2014, kuşağının en etkili mimarı, Times dergisinin belirlediği dünyadaki en etkili 100 kişiden biri seçilen, mimarlık dünyasının en itibarlı isimlerinden, provokatör, 2014 Venedik Mimarlık Bienali küratörü mimar Rem Koolhaas’ı ağırlıyor. Koolhaas, konferansının ardından Kalebodur için özel bir konferans daha verecek.

Marka Konferansları’nın 15. Yıl kutlamasının tüm iş dünyasına büyük bir ilham ve motivasyon kaynağı olması için uzun süredir çalıştıklarını söyleyen Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör; “Marka Konferansları’nın 15 yıl içinde geldiği nokta markalaşma sürecinin en güzel örneklerindendir.

Sıradan olanın dışında kalma mücadelesi iş hayatının tartışmasız en keyifli, en besleyici oyunlarından biri; Marka Konferansı bu alanda çok iyi bir oyuncu. Bir marka için kalite çıtasını beklentinin daima üstüne çıkarmayı iş hayatının ana mücadelesi olarak seçmek ‘kalıcı, kârlı ve katma değeri yüksek’ işler yaratmada en doğru pusuladır. Birlikte olduğu tüm markaların gücüyle her yıl bir önceki yıldan çok daha etkili olmayı başaran Marka Konferansı bu gerçeğin en canlı, en renkli, en güzel kanıtıdır. Bu yönüyle Marka platformu iş dünyamız için çok önemli ve değerli bir semboldür” dedi.