Burcunuzu okumadan güne başlamayın!

Salı, 26 Mart 2013 11:34

astroloji_mnsDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor. İşte 26 Mart Salı Günü’ne ait burç yorumları;

KOÇ; İçindeki ani sinir patlamalarına hakim olmaya çalış, yoksa bu hafta zor geçeceğe benzer. Geçmişi düşünmek seni zorluyor ve kafanı karıştırıyor. Toparlanma zamanı istediğin düzeni kurmak için huzura ve netleşmeye ihtiyacın var.

BOĞA; Özel hayatında sorunlar yaşaman olası, ne yaşamak istediğine karar vermeli ona göre bir yol çizmelisin.10 günlük zaman çok önemli. İş konusunda çok önemli olduğunu düşündüğün anlaşmaları biraz zamana bırak.

İKİZLER; Yüreğinden geçenlerle aklından geçenler arasında uçurumlar var. Evde ve işte istediğin huzuru sağlamak için biraz zamana ihtiyacın var. Sakinliğinin altında yatan agresif hallerin dikkat çekiyor aman dikkat.

YENGEÇ; Özel hayatında sorunlar yaşayabilirsin ve yaşam isteğin düşebilir. Ev,iş,aşk derken kendini unuttun ancak toparlanmalı ve kaldığın yerden devam etmelisin.Parasal konularda temkinli olman gereken bir haftadasın,şansını zorlama zararın neresinden dönersen kardır.

ASLAN; Maddi konuların ön planda olacağı bir hafta, harcamalarında daha dikkatli olmalısın. Resmi kapıda çözülmesini beklediğin bir iş için adım atılacak ve harekete geçeceksin. Ertelenmeler olsa da sonuç lehine olacak.

BAŞAK; Önemli kararlar alacağın bir haftadasın lakin sakin düşünmeli ve kararlarını ona göre vermelisin. Karşındaki sana ne kadar yakın olursa olsun güven konusunda tereddütlerin var. Bu sırada parasal bir gelişme keyfini yerine getirecek.

TERAZİ; İkili ilişkilerinde gerginlikler ve sorunlar bu hafta pek yakanı bırakmayacak gibi. Çabuk sıkılıp gitmek isteyebilirsin ama sakin olmakta son derece fayda olacağını unutma. Arkadaşınla yapman gereken bir işte sap ile samanı karıştırmamanda fayda var.

AKREP; Söylemek istediklerini dile getirip, masaya yumruğunu vurman gereken bir haftadasın. İş ve özel hayatında istediğin düzeni ve huzuru sağlamak için yakın dostlarından fikir almalı ve kararlılıkla yoluna devam etmelisin.

YAY; Bu hafta sende epey zorlananlardansın, gerginsin, sinirlisin ve her şey bir yana tahammülün kalmadı. Ama sakin olmalı ve çevrende olup bitenleri izlemeli sonra harekete geçmelisin.

OĞLAK; Daha planlı hareket etmeli iş ve sağlık konularında tedbiri elden bırakmamalısın. Gereksiz tartışmalardan uzak durmalı, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek için konuştuklarına dikkat etmelisin. Yakın çevre ve kardeşlerin ile olan ilişkilerde zorlanmaların meydana gelebilir.

KOVA; İş konusunda yapmak istediğin anlaşmalarda bu hafta aksaklık olması canını sıkmasın. Gökyüzü bu hafta herkesin işini alt üst edip, planlarını bozdu. Bundan sonrası için enerjini düşürmeden planlı ve sakin hareket etmelisin, istediğinin olmasına az kaldı.

BALIK; Duygusal keyifsizsin bunu biliyoruz ama bu mızmızlanmana sebep değil. Kendini germenin hiçbir faydası olmadığını çoktan anlamalıydın. Hayatında olacak hızlı değişimlere ayak uydurmak için moralinin yüksek olması lazım.

derya@dipnot.tv