Burcunuz Yeni Ay’dan nasıl etkilenecek?

Salı, 12 Mart 2013 15:30

aasdnDipnot.tv astroloji yazarı Derya Demir, burcunuzu yorumladı…

KOÇ; Parasal konularda müjden var ama kafan rahat değil. Ne yapman gerektiğini pek bilmez hallerdesin, ikinci bir emre kadar akışına bırak. Yoksa yanlış bir yatırım yapman bile söz konusu. Sakin
ol acele etme sevgili koç, sakin.

BOĞA; Aşk hayatını istediğin şekle sokamamış olman keyfini kaçırsa da tek suçlu sen değilsin. Kendine bu kadar yüklenmenin kimseye faydası yok. Bugün sinirlerini aldır ve rahat nefes almaya bak

İKİZLER; Hayatını değiştirmek istiyorsun ve bunun içinde oldukça fazla çalışıyorsun. Ancak kendini bu kadar yormanın ve hırpalamanın bir alemi yok. Ailenden alacağın destek ile her şey daha kolay
çözülebilir.

YENGEÇ; Gereksiz mutsuzluklara ara ver artık ve ilişkinden ne beklediğine bugün karar ver. Ancak öyle rahatlayacak ve karşındakine de nefes aldıracaksın. Her şeyden çok çabuk sıkılma huyundan da vazgeç.

ASLAN; Bugün tartışmalara açık olduğun bir gündesin, sinirlerini kontrol etmeyi bilmelisin. İş hayatında seni maddi, manevi tatmin edecek bir ortaklık göz kırpıyor, doğru zaman artık harekete geçmelisin.

BAŞAK; İşlerinin zorluk ve engellerle olması canını sıkıyor ama sakin olursan her şeyi çözmen mümkün. Duygusal karmaşalarından dolayı etrafına ters tepkiler vermeye başladın, daha düşünerek davranman lehine olacak.

TERAZİ; Tutarsız davranışlar sergilediğinin sende farkındasın, kendini köşeye sıkışmış sanıyorsun. Oysa ki böyle bir durum söz konusu bile değil. Yapman gereken tek şey, enerji vampiri olanları hayatından göndermek.

AKREP; Aile içi gerilimlerden uzak durmalı ve kendine ait çizdiğin yolda devam etmelisin.Kimsenin gönlünü hoş edemezsin unutma..Tartışacağın bir arkadaşınla yollarını ayırman olası,ama üzülme böyle arkadaş olmaz olsun.Parasal konularda gelir ile gider arasındaki dengeyi kurman lazım.

YAY; Ağzın çok güzel laf yapıyor, ancak bazen ağzından çıkanı kulağın duymuyor. Bu günlerde özellikle iletişimde dikkatli olman gerekiyor, yoksa bu yanlış anlaşılmalarla baş edemeyeceksin. Karşındakini kırmamaya özen göstermelisin.

OĞLAK; Hayatın ile ilgili verdiğin kararların ne kadar doğru olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksın. Çevrendekilerin gözüne batmaya başladın aman dikkatli ol. Yaptığın işler ile ön planda olman bazılarını rahatsız edecek. Sen ne yapman gerektiğini biliyorsun, uygulama zamanı.

KOVA; Gerilim hat safhada ve hayatın oldukça karışık geçiyor, ama kesinlikle kabus değil. Sadece bu günlerde pireyi deve yapabilirsin. Harcamalar konusunda ekstra dikkat edilesi zamanlardasın aman dikkat.

BALIK; Hayat sevince güzel değil mi? Haklısın aynen de öyle..Ama az vererek çok almak istiyorsun,önce beni çok sevsinler,sonra ben severim diyorsun. İş konusunda alacağın taktir ve başarılı projelerin seni şımartmasına müsaade etme.

derya@dipnot.tv