Burcunuz bugün ne söylüyor?

Salı, 12 Şubat 2013 10:25

Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor… İşte 12 Şubat Salı gününe ait burç yorumlarınız…

KOÇ; Bir süredir beklediğin iş haberleri için engeller kalkmış durumda ve hareketli projeler seni bekliyor. Arka arkaya gelecek fırsatları ise es geçmemeli ve kendinin farkına var. Hadi kalk toparlan artık. Karışık gökyüzü halleri biraz insafa geliyor ve enerjin normale dönüyor.

BOĞA; Biraz daha ılımlı olmayı öğrenmeli ve dengeyi kurmalısın. Aile içi konuların ağırlık kazanması biraz canını sıksa da sabretmeyi öğrenmelisin. İş ve kariyer hayatın sürpriz gelişmeler seninle olacak, doğru olan teklifi değerlendirmeli ve kararlı olmalısın.

İKİZLER; Özelindeki kişinin dengesizliğinden iyice bunaldın, artık karar vermeli ve ya onunla ya onsuz yoluna devam etmelisin. İş hayatında asayiş berkemal, biraz yorulsan da aynen devam etmelisin. Aşk konusunda ise şanslı olduğun bir zamana giriyorsun, yorgunluğunun ve yoğunluğunun bunu engellemesine müsaade etme.

YENGEÇ; Ne istediğini çok iyi biliyorsun ancak bu konuda biraz daha sakin hareket etmelisin. Planlarını ertelemeden istediklerini uygulamak için uygun bir zamandasın ve evrenden destek göreceksin. Aşk hayatında ki durgunluk canını sıkmasın,10 şubat’ta ki yeni ay sonrası flörtöz haller geri gelecek. İş ve eğitim hayatında beklenmedik gelişmeler seni heyecanlandırıp şehir değiştirmeni bile düşündürecek.

ASLAN; Bu kadar sorunla uğraşmak zaman zaman keyfini kaçırsa da, olayları kontrol altında tutmayı başarıyorsun. Özellikle parasal konularda uğraş vermen gerekirken sakin olmalı ve yakın çevrenden fikir almalısın. İş değişikliği isteyip yeni hedefler belirleyecek ve oldukça hayırlı bir karar vereceksin.

BAŞAK; Ortaklaşa yapacağın işlerde bugün daha bir tedbirli olman lazım. Enine boyuna düşünmeli ve ona göre hareket etmelisin, çünkü İyi niyetin bazen suistimal edilebiliyor. Şehir dışından iş teklifi alman mümkün, ön yargılı olmadan fırsatları değerlendirmende fayda var.

TERAZİ; İş hayatında ki beklentilerinin gecikerek gerçekleşmesi bazen canını sıkıyor, ama bu durum geçici unutma. Sakin olmayı ve öfkeni kontrol etmeyi öğrenmen gerekiyor yoksa hayatında gereksiz sıkıntılar yaşamak zorunda kalacaksın. Aşk hayatının hareketlenmesine az kaldı,tabi ki doğru insanla.

AKREP; İç sesine kulak vermeli ve ona göre hareket etmelisin. Bugünlerde hayatının artılarını eksilerini kontrol edip yeni bir yol çizmek isteyeceksin ve emin ol çok doğru bir zamandasın. Dostlukları gözden geçirmen sonucunda bazı olaylar canını sıksa da her şer’de bir hayır var de ve yoluna devam et.Aşk meşk işleri bu sıralar biraz yavaş gideceğe benziyor.

YAY; Ruhsal karmaşaların evlere şenlik, hem kendini hem de çevrendekileri huzursuz ediyorsun. Toparlanmalı ve işe odaklanmalısın, karşına çıkacak fırsatları değerlendirmeli ve geçmiş yıllarda ki kayıplarını tamamlayacaksın. Sakin olmalı ve kontrolü elinde tutmalı, yeni iş fırsatlarına odaklanmalısın.

OĞLAK; Her şeyin üst üste geldiğini düşünüp, hem kendini hem de çevrendekileri sıkıntıya sokuyorsun. Oysa ki durum hiçte düşündüğün gibi değil, sadece sabırlı olmalı ve olayları zamana bırakmalısın. Parasal bir konuda ailede ki kargaşadan uzak durmanda fayda var.Hafta sonu yaşanacak yeni aydan sonra aşk hayatında kıpırdanmalar olacak.

KOVA; O kadar çok çalıştın çabaladın sonunda bir ödülü hak ettin, ama senin için en büyük ödül içinin huzurla dolması. Bunun olmasına emin ol çok az kaldı, sen yeter ki inancını koru. Bugünler de iş hayatında yaşanacak küçük bir karmaşa canını sıksa da sen sakinliği elden bırakma. Yeni ay sonrası her şey lehine olacak.

BALIK; Tası tarağı toplayarak gitmek istiyorsun ama sakin olman lazım, yoksa pişman olursun. Sağlık problemlerin keyfini kaçırsa da maddi olarak toparlandığında her şey normale dönecek. Biraz daha anlayışlı olmak hayatını kolaylaştıracak.

derya@dipnot.tv