Burcunuz bugün ne söylüyor?

Perşembe, 7 Mart 2013 12:10

kasim-burcu_450

Dipnot.tv astroloji yazarı Derya Demir, bu hafta sizi nelerin beklediğini kaleme aldı…

KOÇ; İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir gündesin, akılcı bir planla her şeyin üstesinden gelmen mümkün. Ayrıca geçmişi düşünmek seni zorluyor ve motivasyonunu etkiliyor. Toparlanma zamanı, istediğin düzeni kurmak için huzura ve netleşmeye ihtiyacın var. Hem baksana, aşk yüzüne gülüyor.

BOĞA; Uzun zamandır söylediğim gibi, Yurtdışı eğitim ve iş konularında fırsatlar seninle.. Hayatına yeni dahil olan kişiler ile ortaklıklar ve anlaşmalardan yarar sağlayıp, hedeflerine bir adım daha yaklaşacaksın.Özel hayatında biraz daha sakinlik ve sabır..Her şey yoluna girecek,egoya dikkat..

İKİZLER; Yüreğinden geçenlerle aklından geçenler arasında uçurumlar var. Evde ve işte istediğin huzuru sağlamak için biraz zamana ihtiyacın var. Güvendiğin ve sevdiğin kişilerin fikirlerini alarak hareket etmen seni epey rahatlatacak. Yeni bir aşka inanmalı ve yüreğini açmalısın.

YENGEÇ; İkili ilişkilerinde gerginlikler ve sorunlar pek yakanı bırakmayacak gibi. Çabuk sıkılıp gitmek isteyebilirsin ama sakin olmakta son derece fayda olacağını unutma. Geçtiğimiz zamanlarda yapmayı planladığın Yurtdışı işleri ile ilgili kaçırdığını düşündüğün fırsatlar yeniden seninle olacak. Fırsat bu fırsat harekete geçme zamanı.

ASLAN; Biraz zorlanacağın bir gündesin, sebepsiz gerginliğinin altında çok bir şey arama. Gökyüzü’nün azizliği işte. Sakin olmalı ve çevrende olup bitenleri izlemeli sonra harekete geçmelisin. Sevgilin ya da eşinle yapacağın gereksiz tartışmalardan uzak dur.

BAŞAK; İş konusunda yapmak istediğin anlaşmalarda aksaklık olması canını sıkmasın. Her şey normale dönecek. Bundan sonrası için enerjini düşürmeden planlı ve sakin hareket etmelisin.Aşk’tan yana şanslı günlerdesin,yapman gereken tek şey, açık ve net olup her şeyi konuşmak.

TERAZİ; Her şeyi biliyorum demekten artık vazgeç, yoksa ummadığın insanlarla da tartışman olası. Ancak iş aile konularında ekstra planlı olman ve acele karar vermemen lazım. Yeni yatırımlar için Mart sonu harekete geçmelisin.

AKREP; Önemli kararlar almak için, kendine biraz daha zaman tanımalı ve sakin düşünmelisin. İletişim konularının önem kazandığı bu sıralarda, konuşmalarınla çevrendekileri etkileyerek adından söz ettireceksin. Aşktan beklentilerinin karşılanmasına az zaman kaldı, sakın inancını kaybetme.

YAY; İş ve sağlık konularında tedbiri elden bırakmamalısın. Gereksiz tartışmalardan uzak durup, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemelisin. Yapmayı planladığın işler için enine boyuna düşünmeli ve öyle harekete geçmelisin. Öncelikli hedefin, iş ve kariyer.. Aşk, zaten olması gerektiği gibi.

OĞLAK; Kendini iyi ifade edebileceğin bir gündesin, lakin aklını meşgul eden konuları masaya yatırmalı ve çözmelisin. Etrafındaki insanların, senden yardım isteyeceği zamanlardasın ve herkesin ilgisini çekeceksin. Hazır, Ay oğlaktayken şans ve evren senden yana. Aşk,Aşk,Aşk..

KOVA; İş ve özel hayatında istediğin düzeni ve huzuru sağlamak için yakın dostlarından fikir almalı ve kararlılıkla yoluna devam etmelisin. Geçmişte yaşananlar, zaman zaman aklına gelecek ve kararlarını gözden geçirmene sebep olacak. Sakin bir gün geçirmek için etrafa kulaklarını tıkamalısın. Lakin önümüzdeki günlerde, yeni iş ve anlaşmalar için bol enerjiye ihtiyacın olacak.

BALIK; Kendine ve yeteneklerine güvenmelisin, senden başka herkes sende ki potansiyelin farkında. İlişki detox’u yapmak isteyeceğin bir gün ve çok doğru kararlar vereceksin. Ev, iş derken kendini unuttun ancak toparlanmalı ve kaldığın yerden devam etmelisin. Yaşayacağına inanmadığın aşk var ya, tam da seninle olacak artık.

derya@dipnot.tv

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay