Burcun bu hafta ne söylüyor?

Cumartesi, 16 Şubat 2013 15:44
horoscope-image

Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor…

Koç
Yeni bir sosyal çevreye dahil olmak keyfini yerine getirecek. Unutma bu yeni dostluklar sana yeni iş kapıları da açabilir. Planlı programlı olmanda fayda var, yeter ki sakin ol ve iş ile duygusallığı bir birine karıştırma. Bırak gizli kalması gereken konular gizli kalsın.

Boğa
Yeni bir iş planı yapmak için uygun bir zaman, yeter ki ne istediğini bil ve istikrarlı ol. Aşk hayatında ki durgunluk yerini heyecanlı kaçamaklara bırakacak. Ancak iş hayatın ile ilgili partnerinden fazla destek göremeyebilirsin buda keyfini kaçırmasın.

İkizler
Kariyerin ile ilgili oldukça verimli bir haftadasın diyebiliriz, geçmişte çözülmesini beklediğin tüm konular önüne çözülmek için gelecek ve çözülecek. Aile içi parasal konularda biraz daha tedbirli olursan sıkıntı yaşamayacaksın. Aşk hayatında ki kıpırdanmalar ise keyfini yerine getirecek.

Yengeç
Parasal konularda daha sakin olmalı, mart sonundan önce harekete geçmemelisin. Yeni ay’ın enerjisi ile bu hafta oldukça heyecanlı olacaksın, aman düşünmeden hareket etme. Eğitim ve yurtdışı fırsatları önem kazanmaya başlayacak. Yeni bir aşk heyecanı yaşaman an meselesi.

Aslan
Hayatınız ile ilgili tüm konular için önemli bir zamandasın, gereksiz egondan sıyrılıp etrafındakilerin sözünü dinlersen her şey normal. İmza gerektiren işler için ya bu hafta imza atın ya da Mart sonuna kadar bekleyin ki başınız ağrımasın. Aileden gelen bir para olayı sıkıntılarından kurtulmana sebep olacak, doğru adımlar atmayı unutma.

Başak

İş ortamında yapılacak olan yeni projelerde yer almak hoşuna gitse de çok yorulacağın bir zamana giriyorsun. Aşk hayatında söylemek istediklerini dile getirmeli ve kendini ifade etmelisin ki, mutluluğun kalıcı olsun. Her zaman oynadığın küçük oyunlar aşk hayatında ters tepebilir.

Terazi
Maddi konularda ki ufak tefek sıkıntılar, dikkatli harcamalar yaptığınız şekilde düzeleceğe benziyor. İş değişikliği yapmak isterken doğru seçimler yapmaya özen göstermelisin. Bu arada yakın çevrenden alacağın evlilik ya da hamilelik haberine çok sevineceksin. Yoğun ve yorucu bir sürece hazırlıklı olmalısın.

Akrep
Ailen ile daha çok zaman geçirmek isteyebilir ve ortak planlar yapabilirsin. Aynı zamanda
Partnerine de zaman ayırmayı unutma ki sana küsmesin. İş yerinde ki bir projeye dahil olmak hoşuna gitse de, kendine güvenmelisin, zira parasal bir rahatlama hiç de fena olmayacak.

Yay
Yeni bir mekan’a taşınmak, ya da yatırım yapmak isteyebilirsin, bunun için araştırma yapmak için uygun ama imza atmak için uygun bir zamanda değilsin. Planlı ve düşünerek hareket edersen zafer senin olacak. Aşk hayatında ki dengesizlikler keyfini kaçırsa da,biraz daha sabretmelisin,su akıp yolunu bulacak.

Oğlak
İletişim konularının ağırlık kazanacağı bu haftada, kendini çok iyi ifade edebileceksin. Teknoıloji ile oldukça haşır neşir olacağın günler kapıda desek yalan olmaz. Harcamalarına dikkat edip hesaplı olmalısın, lakin önümüzde ki aylarda yatırım yapmak için paraya ihtiyacın olacak. Damlaya damlaya göl olur diye boşuna dememişler.

Kova
Yeni ayın sana verdiği enerji ile, orijinal projelere imza atacak ve adından daha da çok söz ettireceksin. Ufak tefek engellerle karşılaşsan da vazgeçmeden yoluna devam etmeli ve meyve veren ağacın taşlandığını unutmamalısın. Duygusal hayatında her şey olması gerektiği gibi, gereksiz mızmızlanmayı bırakmalısın.

Balık
Çok şükür, son iki yıldır devam eden o miskin ve kendine güvenmez hallerin son buluyor. Oysa ki, yarattığın beyin fırtınası işler takdir’e şayan diyebiliriz, neyse ki yeni bir iş teklifi ile kendine olan güvenin gelecek. Aşk hayatında ki düğümler artık çözülüyor, unutma doğru yer, doğru zaman, doğru insan.

derya@dipnot.tv