Bugün burcunuz ne söylüyor?

Çarşamba, 6 Mart 2013 06:58

kasim-burcu_450Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 6 Mart Çarşamba Günü’ne ait burçları sizin için yorumluyor;

Gökyüzünde yaşanan önemli olaylar var, olup bitenlere karşı koymak mümkün değil. İster istemez hayatımızın akışı değişecek. Zorlanmalar ile karşılaşsak ta su akıp yolunu bulacak.

KOÇ; Kayıp konularında dikkat etmelisin, kafan o kadar karışık ki neyi nereye koyduğunu bilmiyorsun. Yoğun iş tempon, zaman zaman yorgun düşmene sebep olsa da, kariyerin için oldukça önemli fırsatlar sunacak. Çelişkili olan aşk hayatında istikrar sağlanacağa benziyor.

BOĞA; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Kariyerin için yeni bir fırsat ile karşılaşacaksın, abartılı taleplerden uzak durmanda fayda olacak. Aşk için bu kadar umutsuz olma, her şeyin bir zamanı var ve o zamana az kaldı.

İKİZLER; İş ve aşk konularında beklemediğin bir görüşme yaparak, yeni bir sayfaya adım atıyorsun. Aşk hayatında yaşanan sorunlar sıkıntılı günler geçirmene sebep olsa da, yeniliklere kucak açmalısın. Ama dengeyi kurmak için bir an önce harekete geçmen gerektiğini de unutmamalısın. Unutma gökyüzü sürprizlerle dolu.

YENGEÇ; Geçmiş ile takıntılı düşüncelerden kurtulman gerekiyor, yeter artık kendine bu kadar eziyet etme. Hayatın sana sundukları ile sunacakları arasındaki farkı çok yakında göreceksin.Yeni bir aşk için küçük ama sağlam adımlar atıyorsun,karamsar olma.

ASLAN; Sevgilinle aranda problemler ve gereksiz çatışmalar çıkması olası. Biraz dinlenmeli ve acele karar vermekten kaçınmalısın, tabii bu arada ağzından çıkan laflara da dikkat etmende fayda var. Aşk hayatında aksaklıklar olurken, iş hayatında yoğun ama yüzünü güldürecek olaylar yaşayacaksın.

BAŞAK; Yeni bir dönem başladı ve bunun tadını çıkar, artılar ve eksiler olması gereken yerde dursun artık. Duygusal yalnızlığın hayatına girecek yeni bir dost ile son bulacak. Evet, bu kez işler olumlu sonuçlanacak ama sen yinede daha yavaş hareket et.

TERAZİ; Miras konuları ve parasal konular bu hafta oldukça gündemde olacak. İnat etmez de aza razı olursan rahatlayacaksın, lakin daha fazlasını istersen beklemediğin bir girdap seni içine çekebilir. İş konusunda hırslanarak emeğine sahip çıkma kararı alacaksın, en doğrusu da bu olacak zaten. Aşk için biraz sabır.

AKREP; Karışık ruh halinden sende yoruluyorsun, aslında haksız da sayılmazsın, karşındakileri idare etmekten sıkıldın. Hem özel, hem de iş hayatında denge sağlanması için daha pozitif olmalı, inatçı hallerinden vazgeçmelisin. Eski bir dosttan alacağın maddi manevi desteğin kıymetini bilmelisin. Hem istediğin aşk belki de o kadar uzaklarda değildir.

YAY; İş hayatında ki yoğunluk canını sıksa da, yapacak bir şey yok bir müddet daha dayanacaksın. Gelecekte ki kariyer planına ulaşmak için, bu süreç yorucu ama güzel olacak. Sevgilinle olan gerilim azalmaya başlamışken, bir karar verip yoluna devam etmelisin. Unutma hayat sürprizlerle dolu.

OĞLAK; Radikal kararlar alıp bunları uygulamak için düğmeye basmışsın, yanında olacaklarla olmayacaklara karar vereceksin. Lakin bunun için sakin olmalı ve fikirlerine güvendiğin biri ile istişare etmelisin. Aşk hayatında olmasını beklediğin gelişme için, evren senden yana.

KOVA; Hayatında olan hızlı değişikliklere anlam veremesen de, alacağın bazı müjdeli haberler keyfini yerine getirecek. İş ile ilgili bazı kararsızlıklar yaşasan da şu sıralar değişim için pek uygun değil. Ayrıca sen kararını verdin ama partnerine biraz daha zaman tanımalısın. Her şey zamanla normale dönecek.

BALIK; Kaprislerden yoruldun, artık kendini düşünme zamanı..Hayat senin istediklerini gerçekleştirmen için yeni şanslar ve fırsatlar sunacak. Yüreğini heyecanlandıran şeylerin peşinden gitmek seni mutlu edecek.Yenilenme ve büyüme sürecindesin bunu sakın unutma ve ona göre davran.o çok istediğin aşk’ta artık seninle..

e-mail: derya@dipnot.tv