Bugün burcunuz ne söylüyor? Güneş Aslan aşkı…

Pazartesi, 21 Temmuz 2014 13:27

Dipnot Tablet Astroloji yazarı Derya Demir 21 Temmuz Pazartesi gününe ait burçlarınızı sizin için yorumladı.

090620140136078018580_2

Koç ve Yükselen Koç;

Sosyal hayatının epey hareketleneceği bir gün,dostlarınla olmak sana iyi gelecek.Yaratıcılık gereken işlerde adından epey bir söz ettirecek,yeni işlere imza atacaksın.Aşk hayatında olası sürprizler yüzünü güldürecek ve kendine olan güvenin gelecek,malum mızmızlanmanın kimseye faydası yok.

Boğa ve Yükselen Boğa;

İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir gün, üstelik öncesinde bildiğini düşündüğün konuları bilmediğini öğrenip sinirlenebilirsin. Lakin aşk hayatına bu stresi yansıtmaman da fayda var, yoksa aşk için uğraşmak seni zorlayabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler;

Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelirken artık çözüm zamanı.Olaylara karşı daha dikkatli olmalı ve ona göre planlama yap,evren güzelliklerini göstermeye başladı,sende nasibini almaya bak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;

Sosyal hayatının hareketleneceği ve yeni çevrelere gireceğin zamandasın. Bu güzel zamanların kıymetini bilmeli ona göre davranmalısın. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.

Aslan ve Yükselen Aslan;

Karamsar hallerini bir kenara bırakıp, içindeki yaratıcılığı doğru yerlerde kullanmalısın. Önümüzdeki günlerde aşka inancını geri getirecek bir gelişme seni bekliyor. Son zamanlarda Jüpiter’den torpilli olduğunu unutma ve ona göre fırsatlarını değerlendir.

Başak ve Yükselen Başak;

Etrafta olup bitenleri sakince izle ve hayatında neler yapmak istediğine karar ver,emin ol bundan sonrası daha kolay olacak. İş hayatında istediğin dengeyi kurabilmek için bugün önemli konuşmalar olacak. Aşk mı? Yalnızlık mı ?

Terazi ve Yükselen Terazi;

Acele kararlar vermekten kaçınıp, önüne çıkan fırsatları enine boyuna değerlendirmen yararına olacak. Anlamalısın ki, geçmiş geçmişte kaldı ve ne iş nede aşk eskisi gibi olmayacak. Hayatına yön verme zamanı.

Akrep ve Yükselen Akrep;

Koşulları senin belirlemen ve içindeki dengeyi sağlamak için anlayışlı ve hoşgörülü olman lazım. Emek harcadığın projeler nihayet kabul görecek, yeter ki tartışmalardan uzak dur.Aşk hayatın epey bir gündem oluşturacak.

Yay ve Yükselen Yay;

Nedensiz yaşanan gerginlik ve agresiflik’ten kurtulman için, etrafındakileri dinlemen lazım. Çalıştın çabaladın, şimdi yeni bir iş anlaşması için harekete geçme zamanı. Bundan sonra daha pozitif ol ve içindeki gücün farkına var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;

İstediklerini gerçekleştirmek ve hedeflerine ulaşmak için kendine güvenmen şart. Sosyal çevrende aranılan bir isim olman hoşuna giderken, yeni bir aşka yelken açman olası.Şans senden yana.

Kova ve Yükselen Kova;

Enerjinin iyi olduğu bu zamanı doğru kullanmalısın,yeter ki mızmız hallerinden vazgeç. Resmi işlerin hallolması için sıkıntılı insanlardan uzak durmalısın.Tedbiri elden bırakma ve seni sevenin kıymetini bil.

Balık ve Yükselen Balık;

Aile içi gerilimlerden uzak durmalı ve kendine ait çizdiğin yolda devam etmelisin.Tartışacağın bir arkadaşınla yollarını ayırman olası,ama üzülme böyle arkadaş olmaz olsun.Parasal konularda gelir ile gider arasındaki dengeyi kurman lazım.

 

Derya Demir

derya@dipnot.tv / @DDeryademir