Bugün burcunuz ne söylüyor?

Perşembe, 14 Mart 2013 12:37

horoskop2Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor. İşte 14 Mart Perşembe Günü’ne ait burç yorumları;

KOÇ; Çalıştın çabaladın ve bugün duyacağın bir söz kendini iyi hissetmene sebep olacak. Adeta durdun durdun ve bombayı patlattın, seni tutabilene aşk olsun. Şansın döndü nihayet ve bugünde şanslı günündesin, tadını çıkar.

BOĞA; İş hayatında ki beklentilerinin gecikerek gerçekleşmesi bazen canını sıkıyor ama bu senin olayları abartarak gerginlik yaratmana sebep değil. Daha sakin kendi haline bıraksan arkası çorap söküğü gibi gelecek.

İKİZLER; Ortaklaşa yapacağın işlerde bugün daha bir tedbirli olman lazım. İyi niyetin bazen suistimal edilebiliyor. Geleceğe yönelik planlarında artışlar olacak ve bugün bunları tekrar gözden geçireceksin.

YENGEÇ; Aşkla yeni tanışıyormuş gibi enerjiksin, cesaretini arttıracak atılımlar gerekiyor. Kendine zaman ayırmak isteyeceğin ve keyifli şeyler yapacağın bir gündesin, yalnız bunlar için en uygun zaman akşam saatleri olacak gibi.

ASLAN; Yeni iş ile ilgili düşünceler bugün daha da ciddi kararlar alacaksın. Sosyal çevrede ki keyifli gelişmeler iş konusunda motiveni arttıracak. Ayrıca gizli saklı kalmış duyguların açığa çıkıyor. Kendini ifade etmenin hazzını yaşayacaksın.

BAŞAK; Sorumluluklarının farkına varacağın bir gündesin, içinde bulunduğun bu durum hoşuna gitmese de iş konusunda sana ihtiyacı olan kişilerle ilgilenmelisin bu sıralar. Ekip çalışmasına ihtiyacın var.

TERAZİ; Gerek yaptığın işlerle, gerek özel hayatınla ilgili oldukça dikkat çekmeye başlayacaksın. Bu durum kıskançlık krizlerine yol açıp dost düşmanı ayırt etmene sebep olacak. Aşk hayatında keyifli bir başlangıç var gibi.

AKREP; Gereksiz mutsuzluklara ara ver artık ve ilişkinden ne beklediğine bugün karar ver. Ancak öyle rahatlayacak ve karşındakine de nefes aldıracaksın. Her şeyden çok çabuk sıkılma huyundan da vazgeç.

YAY; Bir süredir ne olduğunu anlamadığın bir karmaşanın içindesin, lakin artık her şey normale dönüyor. Aşk hayatında ise canını sıkan konuları konuşman gerekiyor, başka türlü huzur bulamazsın.

OĞLAK; Aslında çok güçlü ve kararlı bir insansın ama kendini çok hırpalıyorsun ve gereksiz yere sıkıntı alıyorsun üstüne. Oysa ki, hayatında ki her şey evrenin sana verdikleri düzende tıkır tıkır işliyor. Parasal rahatlaman seninle birlikte aileni de sevindirecek.

KOVA; Zekan sayesinde her krizin altından kolayca kalkabiliyorsun. Ancak etrafındakilerin senin bu hallerinden pek hoşlandığını söyleyemeyeceğim. Çevrendekiler karşı tedbirli olmalı ve samimiyetine ona göre karar vermelisin.

BALIK; Güzel projeler üretiyor ve kendini göstereceğin işlere adım atmaya hazırlanıyorsun. Yolunda ufak tefek taşlar olsa da moralini bozmadan devam etmelisin. Eski dönemi kapatıp yeni döneme geçmenin zamanı çoktan geldi.

derya@dipnot.tv