Bugün burcun ne söylüyor? Ve Jüpiter Aslan burcunda

Perşembe, 17 Temmuz 2014 14:26

Dipnot Tablet Astroloji yazarı Derya Demir 17 Temmuz Perşembe gününe ait burçlarınızı sizin için yorumladı.

090620140136078018580_2KOÇ; Olayları abartma huyundan vazgeçsen her şey daha güzel olacak. İş değiştirmek isteyebilirsin ama sakin olman yararına olacak. İkili ilişkilerinde biraz daha anlayışlı olmayı dene,hep senin dediklerin olamaz..

BOĞA; İş hayatın ile ilgili enerjini toparlamaya başlayacağın bir gün, bundan sonra yapmak istediklerini uygulamaya dökmek için hazır durumdasın. Kafandaki karışıklık son bulmadan aşk hayatında huzuru bulman zor gözüküyor.

İKİZLER; Silahları sen seçiyorsun artık! Nerede, ne zaman, ne yapman gerektiğine sen karar vereceksin. Maddi konularda biraz daha ağır gitmeli ve tedbiri elden bırakmamalısın. Ailesel bir konu ile ilgilenmen gerekse de kendine zaman ayırmayı unutma.

YENGEÇ; Düşüncelerin havada uçuşuyor ve ne yapacağını bilemiyor gibisin. Oysa ki tek yapman gereken, sakin olmak. Ama o sakin görünümünün altındaki inadın var ya her şeyi alt üst ediyor. Aşk diyorsun, al sana aşk ama ikisinden birini seçmek zorundasın.

ASLAN; Öylesi fırtınalar kopuyor ki içinde, ne zaman ne yapacağın belli olmuyor. Sakin olursan halledemeyeceğin bir konu yok, artık sen ne istersen o! Önümüzdeki hafta sonuna kadar sakin ol. Aşk hayatın normale dönmüşken arıza çıkarma.

BAŞAK; Özgür olmak lazım bugün, her şeyden sıkılmış bunalmış sadece kafa dinlemek istiyorsun. Aman enerjini tüketen kişilerden uzak dur ve planlarını erteleme. Artık yeter demeli ve emeğine sahip çıkmalısın, partnerin ile ortak bir iş yapma durumun olabilir.

TERAZİ; Yaşadığın olumsuzlukların etkisinden kurtulmaya başladın nihayet. Hayat sana güzellikler sunduğunda yaşama sevincin artacak. Sen çok çabaladın ve şimdi ödül zamanı. Gökyüzünde ki kıpırdanmalar orta şekerli olsa da, yeni aşklara yelken açman için sana cesaret verecek.

AKREP; Düşüncelerin sana oyun oynuyor ama bu sıralar sakin olmalı ve geçmişe takılmadan önüne bakmalısın. Sevdiğini söylüyor ama sevgilini ihmal ediyorsun, toparlan. Hep iş, hep iş.. Nereye kadar. Aşk, artık seninle.

YAY; Aşk ile iş arasında sıkışıp kaldın, sevgilinin kaprisleri de seni oldukça yormaya başladı. Ne istediğini ve bu durumdan hoşnut olmadığını dile getirmediğin sürece bu iş böyle gider. Sende sıkıldığınla kalırsın. Açık ol her durumda, iletişim sanattır biliyorsun.

OĞLAK; Bir süredir üstünde çalıştığın projeleri başarıyla sonuçlandıracaksın, lakin etrafındakilere dikkat etmende fayda var. Gerileceğin bazı konular gündeme gelse de, zeki hamlelerle bu durumları alt edeceksin. Emin ol, kalbindeki heyecan sebepsiz değil.

KOVA; Kuruntuları bir yana bırak artık, hayatın içinde güzellikler olduğunu da hatırla ve ona göre davran. Eşin ya da sevgilinin bencilliği seni canından bezdirse de umursamadan yoluna devam et. Herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta. Sakin ol ve özgür bırak ruhunu.

BALIK; Keyiflisin ve kimsenin de bu konuda tadını kaçırmasına izin vermeyeceksin. Anlaşılan bu kez canını yakan olursa, canına okuyacaksın. Her şey olması gerektiği gibi arıza çıkarma, sorunlar düzelecek biraz çeneni tutmaya çalış sadece.

 

Derya Demir

derya@dipnot.tv / @DDeryademir