Bugün burcun ne söylüyor? Şişştt Şişştt sakin ol…

Salı, 15 Temmuz 2014 12:22

Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir 15 Temmuz Salı gününe ait burçlarınızı sizin için yorumladı.

090620140136078018580_2

KOÇ; İş yoğunluğundan dolayı stres yapsan da arkadaşlarınla kuracağın iletişim ve yardımlaşma keyfini yerine getirecek. Bugünün yoğunluğunu saymazsak enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Sürprizler karşısında hayata olan inancın yerine gelecek.

BOĞA; Zihnin çok fena çalışıyor ve nerede sorunlu işler var sen oradasın. Neyse ki sorun değil çözüm üretiyorsun. Kafandaki karışıklıklar yerini sakinliğe bırakmaya başladı, aşk konusunda cesaretini toplamalı ve harekete geçmelisin. Aşk hayatında beklenmedik bir haber ile yüzün gülebilir.

İKİZLER; Nedir bu iş iş, biraz kendine zaman ayır. Aşk yaşama isteğin kabaracak ama bunun için çevreye alıcı gözle bakman lazım. Geniş bakış açın sayesinde olayları çözüme kavuşturman daha rahat olacak. Biraz daha öz güven.

YENGEÇ; İş hayatın bugün gerileceğe benziyor, etrafındakilere karşı daha anlayışlı olmalı sezar’ın hakkını sezar’a vermelisin. Ne yapacağını bilemiyor gibisin, oysa ki tek yapman gerekenin sakin olmak ve işleri oluruna bırakmak olduğunu sende çok iyi biliyorsun

ASLAN; İnadını bırak ve işine odaklan. Para konularında oldukça riskli işler yapıyorsun. Aklına ilk geleni yapma diyorum da pek dinletemiyorum. Mutlaka bir bilene danış ve bugün ani karar vermekten kaçın. Bugünlerde aslanın yıldızı parlamaya hazırlanıyor biliyorsun.

BAŞAK; Uzun amandır beklediğin hayallerin gerçekleşmeye başladı ama sen yine karmaşık hallerdesin. Aman deyim toparlan yoksa yapacağın işlerde aksaklıklar olur ve uğraşmak zorunda kalırsın. Fırsatları değerlendireceğin bir gün.

TERAZİ; Sana sadece çok halksın diyebilirim hem de çok. Ama bu olayların gidişatını değiştirmeyeceği için sabırlı ol ve başkaları için ideallerinden vazgeçme. Bugün seni sinirlendiren bir olay karşısında en radikal kararını vereceksin.

AKREP; Birden fazla konu ile uğraşmak, zaman zaman seni zorlasa da hepsinin üstesinden geleceksin. Bugün geçmişinde kalan ufak tefek soruların cevabını bulacak ve hayatından silip atacaksın. Yeni bir aşka başlama zamanı.

YAY; İş hayatında ki değişim isteği zaman zaman ağır bassa da, şimdilik yerinden kıpırdamamanda fayda var. Erteleyip daha sonra yaparım dediğin işler için harekete geçmelisin. Yakın bir dostunun sana ihtiyacı var onu yalnız bırakma.

OĞLAK; Aile ilişkilerin ve iş çevrendeki gerginlikler seni yıldırmasın, çok az kaldı düze çıkmana. Bugün senin için önemli olan haber gelecek ve ertelediğin projede harekete geçeceksin.Hayatın ile ilgili istediklerin yavaş yavaş karşılık bulmaya başladı sen sadece sakin olmaya çalış.

KOVA; Kuruntuları bir yana bırak artık, hayatın içinde güzellikler olduğunu da hatırla ve ona göre davran. Partnerinin bencilliği bazen canından bezdirse de umursamadan yoluna devam et. Sakin ol ve özgür bırak ruhunu.

BALIK; İlla diyorsan hodri meydan, artık her şey ortada ve gizli saklı kalan bir şey yok. Yeni iş anlaşmaları ve yeni iş projeleri konusunda hayatının en doğru kararını vereceksin. Bugün yapacağın bir görüşme yeni ufuklar açmana sebep olacak.

Derya Demir
derya@dipnot.tv