Bugün burcun ne söylüyor? Senden, Benden, Bizden…

Çarşamba, 16 Temmuz 2014 09:12

Dipnot Tablet Astroloji yazarı Derya Demir 16 Temmuz Çarşamba gününe ait burçlarınızı sizin için yorumladı.

090620140136078018580_2

KOÇ; Yeni ortamlar, yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar, yani kendini iyi hissetmen için gerekli olan her şey.Mümkünse tedirginliklerini ve korkularını geride bırakıp, önüne bakmayı dene.. Duygusal konularda bu kadar karışık olmasan ne güzel olacak. Aşk hayatında yeni bir birliktelik söz konusu.

BOĞA; Yeni projeler için alışılmışın dışında çalışmalar yapmak, üretmek hatta daha dikkat çekici fikirler ile ortaya çıkman gerekecek. Ego patlamasından uzak durup sakin ve anlayışlı olmaya çalış, emin ol her şey daha kolay olacak.

İKİZLER; İş hayatında, hem zor hem de kolay geçecek bir süreçte bulacaksın kendini. Hayata bakış açını değiştirecek ve yeni başlangıçlar için kararlar alacaksın. Yalnız her şeyi bilen sen değilsin, çevrendekilere karşı daha anlayışlı olmalısın.

YENGEÇ; İş hayatından pek memnun olmayıp söylesen de önümüzde ki günlerde beklenmedik gelişmeler olacak. Hayatında ki olumsuzlukların acısını başkalarından çıkartmamalısın. Aşka ayırdığın zaman sona erdi ve tam gaz ileri.

ASLAN; Hem gezecek hem çalışacaksın bu durumdan da oldukça keyif alacaksın. Aşk hayatında ki belirsizlik canını sıkıyor ama karşındakine değer vermeyi de öğrenmelisin. Parasal konulara ve iş yaptığın insanlara dikkat et.

BAŞAK; Partnerinin seni yok saymasına izin verme. Yalnız kalmak istediğin bir günde olmana rağmen, köşene çekilmeden inadına harekete geçmelisin. Bitiş olmadan, yeni bir başlangıç olmaz biliyorsun, bırak hayat kaldığı yerden devam etsin.

TERAZİ; Hayatın karmaşalı durumlarından kurtulmak için ne istediğini unutma ve kimse için hayallerinden vazgeçme. Aşk ve iş bu sıralar biraz sorunlu, sakin ve anlayışlı olmaya çalış.

AKREP; Sevgilinle yaşayacağın kısa süreli fırtınalara hazırlıklı olmalısın lakin bir müddet daha mücadele edecek gibisin. Bu sıralar kendine özen göstermeli ve yoluna kararlılıkla devam etmelisin.Şimdilerde huzur sırası sende.

YAY; İnadına gül inadına yaşa.. Ailen ve iş hayatında ki karmaşalardan yoruldun ve şimdilerde kendine zaman ayırman gerekiyor. Parasal bir gelişme ile yeni iş imkanları yaratacaksın. Aşk için sosyalleşmen ve kendini ifade etmen gerekiyor. Hadi toparlan artık

OĞLAK; Sorunlardan ve sorunlu kişiler ile uğraşmaktan sıkıldın. Kendin için bir şeyler yapmalı ve doğru insanla yoluna devam etmelisin. Yoğun iş temposunda gereksiz gerilimlerden uzak dur ve yaşam enerjini yitirme.

KOVA; Kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin ama bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Daha sakin ve daha anlayışlı olmalısın. Zaman yok diye dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve kendine değer vermelisin.

BALIK; Sıkıntıda kalan kıyıda köşede takılmış işler ortaya çıkacak ve çözülecek. Gergin olman çok doğal sakin olmaya çalış. Uzun süredir görüşmediğin dostlarla iletişim zamanı. Aşk için bu kadar kasma kendini, doğru aşk tutulmadan sonra geliyor.

 

Derya Demir

derya@dipnot.tv / @DDeryademir