Bugün burcun ne söylüyor?

Çarşamba, 26 Şubat 2014 11:47

Koç Burcu; Duygu-mantık ikilemi yaşayacağın bir gün…Kendinle savaşmaktan vazgeçip hayata karışsan ne güzel olacak.Çalışma hayatının hareketlenmesini istiyorsan durma ve harekete geç. Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak.

Boğa Burcu; İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir gün, üstelik öncesinde bildiğini düşündüğün konuları bilmediğini öğrenip sinirlenebilirsin. Lakin aşk hayatına bu stresi yansıtmaman da fayda var, yoksa aşk için uğraşmak seni zorlayabilir.

İkizler Burcu; Yeni başlangıçlar için harekete geçirmeye hazırlanırken, egonu kontrol altına almayı unutmamalısın. Öncelikli olarak aile sonrada aşk hayatında huzuru bulmana çok az kaldı, biraz daha sabır. Parasal konularda riskli konular çözülmek üzere.

Yengeç Burcu; Gökyüzünde ki karışık haller, neye sevinip neye üzüleceğini anlamana müsaade etmiyor. Sürekli karar değiştiriyor ve kime inanman gerektiği konusunda ikilemler yaşıyorsun. İletişim konularının ön planda olacağı bir haftada kendini ifade ederken dikkatli olmalısın.

Aslan Burcu; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek. Bu durumun canını sıkmasına izin verme.

Başak Burcu; Aile ilişkilerinin ön planda olacağı bir gün, yeter ki sende etrafında olup bitenlere dahil ol. Yoksa benim hiçbir şeyden haberim yok diye ortalığı karıştırıyorsun. Aşk hayatında ne istediğini bilirsen, mutluluk seninle.

Terazi Burcu; Hatırı sayılır kişiler ile görüşmelerin yoğunluk kazanabilir. Sürüncemede kalan bir işinin çözümü için plan yapabilirsin. Gökyüzü karışık olsa da evren senden yana olacak,sakin olarak doğru adımlar atabilirsin.

Akrep Burcu; Sosyal hayatının hareketleneceği ve yeni çevrelere gireceğin zamandasın. Bu güzel zamanların kıymetini bilmeli ona göre davranmalısın. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.

Yay Burcu; Önümüzdeki günler için şimdiden sıkı bir plan yapmaya başladın bile. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olup,yeni çevreler edeceğin zamandasın, şansını sonuna kadar kullanmalısın. Aşka zaman ayır ve etrafındakilerin farkına var.

Oğlak Burcu; Birkaç aydır yarım kalan işlerini tamamlayabileceğin fırsatlar karşına çıkacakken, çok da nazlanmanın sırası değil. Aşk hayatında ki düzelmeler ile iş hayatında da verimli bir sürece girmiş bulunuyorsun.Zaman fırsatları değerlendirme zamanıdır.

Kova Burcu; İçinde ki sese bugün daha fazla kulak vermelisin ve yapmak istediklerini ertelememelisin. İletişim konusunda oldukça yoğun olacak ve yeni kişilerle tanışacaksın.Kendine olan güveninin artacağı bir gündesin ,lakin hastalık konusunda biraz temkinli olmalısın yoksa planlarında ufak bir erteleme yaşayabilirsin.

Balık Burcu; Birden fazla konu ile uğraşmak, zaman zaman seni zorlasa da hepsinin üstesinden geleceksin. Bugün geçmişinde kalan ufak tefek soruların cevabını bulacak ve hayatından silip atacaksın. Yeni bir aşka başlama zamanı.

Derya Demir (@DDeryademir)
derya@dipnot.tv