Bugün burcun ne söylüyor?

Cumartesi, 22 Haziran 2013 11:17

49445634_1254584622_isortagiSon haftalar bir öyle bir böyle geçerken, yaşadığımız olaylar ile ortada karmaşık dolandık durduk. Şimdilerde gökyüzü sevimli hallerini göstermeye başladı, lakin şimdide olaya Merkür el koyup yine yeni, yeniden geri hareketine başlıyor.
Hadi bakalım hayırlısı diyelim ve haftamıza göz atalım bakalım yukarıda neler oluyor..

KOÇ; Peşini bırakmadığın işler artık sonuca bağlanıyor ve bu hafta harekete geçmen için uygun bir zaman. Şans gezeni Jüpiter seninle olacak, buda zaman senin zamanın demek. Ortak iş yapmak için tedbirli olmalı ve planlı hareket edersen hiçbir sorun yok. Aşk hayatında arkadaşlığın aşka dönüşeceği bir durum seni bekliyor.

BOĞA; Kazancını arttırmak için uygun fırsatlar ile karşılaşırken gereksiz zıtlaşmalardan uzak durmalısın. İletişim konularında kendini daha rahat ifade edeceğin bir zaman, kırdığın kalpleri tamir etmeyi denesen süper olur. Aşk hayatında ki dinginlik sana da iyi gelecek.

İKİZLER; Hayatında ki git gellerin cevaplarını bulabileceğin bir hafta, kendinle barışman mümkün. Etrafındaki ilgi seni şaşırtmasın, nihayet pozitif enerjini dışarıya yansıtmayı başardın. Planları aksatmadan uygulamak sana huzur verecek, üstelik beklemediğin bir alanda terfi alman mümkün. Hayat arkadaşı olmayanların karşına kalıcı bir aşk çıkacak gibi.

YENGEÇ; Yeni fırsatlar ile karşılaşıp kendini ispatlayacağın bir zamana merhaba diyebilirsin. Kendi değerinin farkına var artık, gerçek aşkı ancak böyle bulacaksın. İşlerinin yolunda gitmesi ile birlikte dost bildiklerinin gerçek yüzlerini görmek canını acıtsa da boşver gitsin. Nitekim emeklerinin maddi manevi karşılığını görmeye başlayacaksın.

ASLAN; Ne kadar kararlı olduğunu artık herkes anlayacaklar ve nihayet hizaya gelecekler. Kendine gelmeli ve kabuğundan çıkmalısın gökyüzü sana destek olacak. Parasal konularda şansın açıkken, ikili ilişkilerde biraz tedbirli olman yararına. Partnerin de artık sana destek olacak.

BAŞAK; Kendine olan güveninin artacağı zamanlardasın ancak sakinliği elden bırakmamalı ve ağzından çıkanlara dikkat etmelisin. İş yerinizde daha iyi bir konuma gelebilir ya da iş değişikliği yapabilirsin, her anlamda yararına olacak bir gelişme. Aşka şans vermezsen doğru aşkı nereden bulacaksın.

TERAZİ; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek tartışmalardan uzak dur. Kariyerin için iyi bir zaman olmasına rağmen gereksiz inat yaparsan sıkılman mümkün. Hayatında aşk olmalı mı olmamalı mı kararını ver artık. Gökyüzü seninle..

AKREP; Önümüzdeki günler için şimdiden sıkı bir plan yapmaya başladın bile. Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olmalısın. İhtiyacın olan tek şey dinlenmek ve planlı hareket etmek. Para biriktirmek için uygun zamanlar.

YAY; Uzun zamandır ters giden işleri iyiye güzele çevirmen mümkün, yeter ki hayata olan inancını kaybetme. Evet parasal konularda zorlandın ama artık gelirinde bir artış olacak ve yeni planlar yapacaksın. Yaşam kalitenin eskiye dönebileceğini görmen seni motive edecek.Hayatına yeni girecek biri ile uzun süreli birliktelik yaşaman mümkün.

OĞLAK; Gökyüzünde ki karışık haller, neye sevinip neye üzüleceğini anlamana müsaade etmiyor. Oysaki iş konusunda güzel bir fırsat seni bekliyor, hadi şimdi tam zamanı.İletişim konularının ön planda olacağı bir haftadasın ve şans senden yana. Üstelik yeni başlayacak bir ilişki ile huzur ve heyecanı yakalayacaksın gibi gözüküyor.

KOVA; Yeni başlangıçlar için harekete geçirmeye hazırlanırken, egonu kontrol altına almayı unutmamalısın. Öncelikli olarak aile sonrada aşk hayatında huzuru bulmana çok az kaldı, biraz daha sabır. Parasal konularda riskli konular çözülmek üzere. Gökyüzünden aldığın destekle beklemediğin paralar seni bulacak.

BALIK; Hayatını gözden geçirdin ve olmak istediğin yere bir adım daha yaklaştın. İş konusunda kendini iyi hissedip, yeni çevreler edeceğin zamandasın, şansını sonuna kadar kullanmalısın. Ailenin senin ilgine ihtiyacı var, zaman ayırmalısın. Aşk konusunda şanssızım desende, aşk her an kapını çalıp yüreğini hoplatabilir. Olumlu koşulları görmek seni motive edecek.

Derya Demir
derya@dipnot. tv