Bu tasarım sizi sizden alacak!

Perşembe, 6 Aralık 2012 10:06

Dipnot Tablet yine renkli, güncel ve dopdolu bir dergi oldu. Makaleleri, videoları, fotoğraflarıyla başında uzun zaman harcayabileceğiniz bir dergi tablette sizleri bekliyor.

“YENİ TAKSİM” kapağı ile Dipnot Tablet derginin 89. sayısı çıktı!

Bizi bilen bilir; sallanan iskemlelere karşı bir düşkünlüğümüz var. Kendimizi salıncakta gibi hissetme duygusundan mı yoksa bildiğimiz iskemlelere meydan okuduğundan mı bilinmez kendisi tutkuyla sevdiğimiz bir tasarım.

Şimdi ise karşımızda elinizde tuttuğunuz iPad’i yerleştirerek bir yandan sallanıp bir yandan da sayfalarımıza göz atabileceğiniz dünyanın ilk sallanan iPad iskemlesi var. Üstelik siz sallandıkça iPad ya da iPhone’unuz da şarj da ediliyor. Durun daha bitmedi, bir yandan sallanayım bir yandan da Adele’in son albümünü dinleyeyim derseniz o zaman sırtınızı yasladığınız arkalığın üzerindeki speaker’lardan da istediğiniz volümde Someone Like You’yu dinleyebilirsiniz.

iRock ismini taşıyan beyaz iskemle tasarım olarak klasik hatlara sahip. Hareketi güce çeviren bir jeneratörün entegre edildiği iskemle son zamanlarda gördüğümüz en yetenekli ve başarılı tasarımlardan biri. İsviçre çamından beş farklı renkte tasarlanan ve Zürih’te bulunan Micasa Lab tasarımı olan iskemleden edinmek isterseniz şu anda tasarım aşamasında olduğundan biraz beklemeniz gerekecek. Bir kaç ay sonrasında ise http://www.micasa.ch/de/cms/frontpage adresinden evinize teslim alabilirsiniz. Bizim gözümüz kırmızısında.

App. Store’dan iPad’inize indirmek için;

Dipnot Tablet’i Android Tabletler’e indirmek için tıklayınız…