Bu sözümüz tüm Yengeçlere: Aşk olmaz deme!

Çarşamba, 17 Nisan 2013 09:10

2011-yengec-burcu-nuray-sayari-yorumlariAstroloji Yazarı Derya Demir 17 Nisan Çarşamba Günü’ne ait burçlarınızı yorumluyor…

KOÇ; Çalıştın çabaladın,artık meyveleri toplamayı hak ettin.Enerjinin yüksek olduğu bu günlerde artık olumsuz hiç bir şey düşünme ve üretmeye devam et. Partnerinin hayatında ki sıkıntıları üzerine alınma ve zamana bırak.

BOĞA; Hayatında denge kurmak için epey zorlandın,neyse ki yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Bir de gereksiz inatları bıraksan her şey daha iyi olacak.Yeni bir proje için harekete geçebilirsin,enerjin yerinde.

İKİZLER; Üzerinde baskı kurmak isteyenlere karşı tavrını koymalı ve ben buradayım demelisin. İş hayatında ki tuhaf karmaşa nihayete ererken, acele karar vermekten kaçın.

Aşk olmaz deme,elbette ki olur.

YENGEÇ; Enerjini iyi değerlendir ve o kasvetli ruh halini bir kenara bırak.Evet mücadele ettin ve yoruldun ama iyi şeyler olmaya başlamışken pes etmek yok.Duygularını ifade ederken kırıcı olmazsan,her şey daha kolay olacak.

ASLAN; Kendine önem verme zamanı geldi de geçiyor bile,bilgin dışında gelişen olayların hepsi bir bir önüne gelecek.Hayatına yeni bir yön vermek için bugün güçlü olacaksın.Özel hayatını bu kadar ihmal etme,unutma hayat sevince güzel.

BAŞAK; Sadece kendine dönük yaşamanın kimseye bir faydası yok,etrafındakiler ile paylaşımda olmalısın.Rahatlamak için doğaya ayak uydurmalı ve ruhunu özgür bırakmalısın.Yeni bir iş projesi oldukça heyecanlandıracak.

TERAZİ; Dengeyi kurmakta zorlanıyorsun ama bunun acısını yakınlarından çıkarmanın alemi yok.Daha sakin ve düşünerek hareket etmeli,karşındakileri de dinlemeyi öğrenmelisin.Hem, yeni aşkın da geçmişindeki hataları tekrarlamazsan her şey daha keyifli olacak.

AKREP; Aklına gelenler başına geliyor,bu sıralar hissiyat zirve yapmış durumda.Yeni atılımlar için oldukça bereketli bir zamandasın, yine de mütevaziliği elden bırakma derim.
Partnerin ile biraz mücadele etmen gerekebilir.

YAY; İş hayatından pek memnun olmayıp söylesen de yeni ay sonrasında terfi alabilirsin.Lakin aşk hayatında istikrar olmadan pek huzur bulamayacaksın gibi. Neyse ki aşk meşk işlerinin de yoluna girmesine çok az kaldı.

OĞLAK;Yeni ortamlar, yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar.. Çok şükür, uzun zamandır ara verdiğin sosyal yaşantına geri dönüyorsun. Kendini ifade etmekten çekinme, evren senden yanayken tadını çıkarmaya bak.

KOVA; Sihirli iki kelime “Sakin Olmak” olacak sakın bunu unutma. Önümüzdeki 1 aylık planlamaları yapmak için uygun bir zamanda olmanın tadını çıkar.Aile için sorunlar kısa sürede çözülecek.

BALIK; Ağzın çok güzel laf yapıyor, ancak bazen ağzından çıkanı kulağın duymuyor. Bu günlerde özellikle iletişimde dikkatli olman gerekiyor. Aşk işleri ile ilgilenmiyorum desende yanı başında olanlara karşı kayıtsız kalamayacaksın.

derya@dipnot.tv