Bu sözümüz tüm Teraziler’e: Gökyüzü seni kariyer evinden vuruyor!

Pazar, 7 Temmuz 2013 09:33

terazi-burcu-resmiDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor…

KOÇ; Şimdiye kadar çalıştın çabaladın hatta senin olmayan işleri bile yüklendin.Artık kendine dönmeli ve hayata dair isteklerini gözden geçirmelisin.Bu arada da aşk ile işi karıştırma lakin duygularının oynaştığı bir zamandasın. Unutma ne kadar tedbir o kadar huzur(Sihirli iki sözcük).Yüreğini dinlediğinde doğru aşkın kim olduğuna karar vereceksin.23 Temmuzdan itibaren planlarını uygulamak için venüs’ten torpilli olacaksın.

BOĞA; Her zaman sakin ol egona yenik düşme diyoruz ama dinleyen kim.Sürekli karar değiştiriyor ve ve başladığın işin sonunu getiremiyorsun. Şimdilerde suya sabuna dokunma ve merkür’ün geri hareketini tamamlamasını bekle.Aşkta egemenlik sadece sende değil bunu bil ve ona göre davran.Ailevi konularda gerilimden uzak durman mümkün değil,yapman gereken herkese eşit uzaklıkta olmak.

İKİZLER; Kime güvendiysen seni yarı yolda bıraktı değil mi? Neye ne için inanacağını bilmediğin zamanlardasın. Biraz kendine zaman ayır ve iç sesini dinle.Yaşanan karmaşalar aşk hayatını bloke etmiş durumda sana düşen karar vermek.Uzun süreli bir ilişki yada evlilik için 23 Temmuz sonrasını beklemek yararına olacak.Finansal konularda biraz daha dikkat.

YENGEÇ; Geçmişe veda edip eski hesapların kapanması için uygun bir zaman,yerinden kalk ve harekete geç artık.Satürn’den göreceğin destek sayesinde aşkta yüzün gülmeye başlıyor.Ani başlayacak aşklara hazırlıklı ol.Parasal konularda kısmetlerinin açılması bir o kadarda yorulmana sebep olacak ama sonuç buna değecek.İnanması güç olsa da iş ve aşk hayatında durumlar düzeliyor ve keyfin yerine geliyor.

ASLAN; Ailene ve arkadaşlarına zaman ayırman gerektiğini biliyorsun,sıra uyulamaya geçmekte.Kendinle hesaplaşmalı ve bilinçaltındakileri ortaya dökmelisin. Aşka olan inancını kaybetme ve herkese şüpheli gözlerle bakmaktan vazgeç.Temmuzun ikinci yarısından sonra her şey daha güzel olacak.Finansal konularda ise uğraşların cevap vermeye başlayacak sen ne istediğini bil yeter.

BAŞAK; Yeni çevreler,yeni işler ve yeni dostluklar..Yeni iş anlaşmaları da cabası.. Her şey olması gerektiği gibi ilerliyor,sen yeter ki sakin ol ve emin adımlarla ilerle.Yoksa hayal kırıklığı yaşaman olası,her şey senin elinde..Ayrıca, geçmişteki aşklar tekrar gündeme gelirken es geçmeli ve yeni aşklara yelken açmalısın.Maddi konularda tedbirli olmalı gelir ile gider arasında ki dengeyi korumalısın.

TERAZİ; Gökyüzü kariyer evinden vuruyor,uzun zamandır verdiğin emeklerin karşılığını görmeye başlayacaksın.Ancak merkür’ün geri gittiğini unutma ve acele etme,üstelik dikkat çekmeye başladığın şu dönemlerde fırsatları iyi değerlendirmelisin.Aşk meşk işleri biraz karışık gibi gözükse de temmuz sonu hayatının aşkı seninle olacağa benziyor.

AKREP; Önümüzdeki günler için şimdiden sıkı bir plan yapmaya başladın bile. Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olmalısın.Sabır en büyük yardımcın olacak, lakin şu sıralar partnerinden destek bekleme ve onu kendi haline bırak. Her şey normale dönecek.

YAY; Sosyal hayatının hareketleneceği ve yeni çevrelere gireceğin zamandasın. Bu güzel zamanların kıymetini bilmeli ona göre davranmalısın. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.Birkaç aydır yarım kalan işlerini tamamlayabileceğin fırsatlar karşına çıkacakken, çok da nazlanmanın sırası değil.

OĞLAK; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek. Bu durumun canını sıkmasına izin verme.Gökyüzü sana destek olmaya başlamışken karamsarlığın sırası değil,iş ve aşk hayatında büyük değişimler seni bekliyor.Yeni projeler için uygun bir zaman sen yeter ki sakin ol.

KOVA; Aile ilişkilerinin ön planda olacağı zamanlar, yeter ki sende etrafında olup bitenlere dahil ol. Yoksa benim hiçbir şeyden haberim yok diye ortalığı karıştırıyorsun. Aşk hayatında ne istediğini bilirsen, mutluluk seninle olacak.Merkür sonrası tamamlamak istediğin işler neticelenecek ve keyifli zamanlar yaşamana sebep olacak.Parasal konular için tedbiri elden bırakma ve yatırım yapmayı dene.

BALIK; İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir gün, üstelik öncesinde bildiğini düşündüğün konuları bilmediğini öğrenip sinirlenebilirsin. Lakin aşk hayatına bu stresi yansıtmamanda fayda var yoksa aşk için uğraşmak seni zorlayabilir.İletişim konularının ön planda olacağı bir haftada kendini ifade ederken dikkatli olmalısın.

Derya Demir
derya@dipnot.tv