Bu sözümüz tüm Teraziler’e: Aşk için biraz daha sabır! Bugün burcun ne söylüyor?

Salı, 23 Nisan 2013 09:06

terazi-11Astroloji yazarı Derya Demir 23 Nisan Salı Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Ortaklaşa verilen kararlar daha sağlıklı olduğunun farkına varacaksın nihayet.Sağlıksal bir kontrol sonrası dinlenmen gerekebilir.Ailevi konularda sakin olup tartışmalardan kaçınmalısın.

BOĞA; Bugün biraz düşünceli ve karamsar olabilirsin ama kendini bu kadar hırpalamamalı ve olayları olduğu gibi kabul etmelisin hatta insanları da.Yeni bir işe başlaman olası.

İKİZLER; Zihnin o kadar dolu ki bugün kendini dinlendirmeli ve hayata pozitif olmalısın. Partnerindeki duygu karışıklıkları seni yorsa da bunu böyle kabullenmelisin yoksa tartışmasız bir günün geçmez.

YENGEÇ; Uzaktan bakıldığında kıskanılacak bir hayatın var gibi dursa da hiçte öyle değil.Mücadelenin sonunda zafer senin,üstelik evren’den istediğin aşk çok yakında seninle.

ASLAN; Güzel projeler üretiyor ve kendini göstereceğin işlere adım atmaya hazırlanıyorsun.Yolunda ufak tefek taşlar olsa da moralini bozmadan devam etmelisin.
Önce işte huzur,sonra aşk ..

BAŞAK; İkili ilişkilerinde beklenmeyen gerginlik yaşayabilirsin,buda gereksiz yere canını sıkabilir.Sakin ol ve olayları olabildiğince alttan almaya çalış. Her şeye muhalefet olmaktan vazgeç.

TERAZİ; Özgür olmak lazım bugün.Her şeyden sıkılmış bunalmış sadece kafa dinlemek istiyorsun.İkilemlerden kurtulmak için harekete geçmenin tam zamanı.Aşk için biraz sabır.

AKREP; Parasal konularda daha tedbirli olmalı ve geleceğe dair planlarını daha sağlam gözden geçirmen lazım.Yoksa zorlanacaksın bu da aşk hayatında keyfinin kaçmasına sebep olabilir.

YAY; Suçlu sen değilsin bunu artık anlaman gerekiyor,düşünüp de kendini çıkmazlara sokma.Yeni başlayacak bir projede söz sahibi olmak hoşuna gidecek,beklediğin konuşma için uygun zaman.

OĞLAK; Ortaklaşa yapacağın işlerde bugün daha bir tedbirli olman lazım.İyi niyetin bazen suistimal edilebiliyor.Ailevi bir konuda son sözü sen söyleyeceksin,lakin fazla sorumluluk yüklenme.

KOVA; Sorumluluklarının artacağı ve yeni başlangıçlar düşüneceğin bir gün..Ekip çalışmasına ihtiyacın var ve beklenmedik bir ortaklık keyfini yerine getirecek.Gereksiz tartışmalardan uzak dur ve sakin ol.

BALIK; İdeallerine ulaşmak için yeni hedefler belirledin ve bunların olması içinde epey uğraşıyorsun.Bugün daha enerjini toplamış bir şekilde yola devam edeceksin.Sadece o anlamsız sinirini kontrol etmelisin.Aşk hayatında ki belirsizlik, huzurunu bozmasın aman dikkat.

Derya Demir
derya@dipnot.tv