Bu sözümüz Teraziler’e: Egonu kontrol altına almayı unutma! Bu hafta burcun ne söylüyor?

Cumartesi, 14 Eylül 2013 14:44

terazi-burcu-özelikleriBu hafta gökyüzünde yok yok! Siftah Mars ile Satürn’den geldi ve hafiften gerilim kol gezmeye başladı. Sivri dilli olmamaya özen göstermek ve finans konularında tedbirli olmak gerekiyor.

Koç ve Yükselen Koç; Bu hafta ani sinir patlamalarından uzak durmalı ve iş konusunda fırsatları değerlendirmen gerekiyor. Zira alacağın teklifler öyle yabana atılır cinsten değil, lakin asıl bomba Eylül ortasından itibaren patlayacak.Ruhunu huzura doyurmak istiyorsan sevdiğin şeyleri yapmaktan vazgeçme.. Aşk hayatında bir canlanma yaşayacaksın, hadi asma suratını artık.

Boğa ve Yükselen Boğa; Önümüzdeki günler için şimdiden sıkı bir plan yapmaya başladın bile. Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olmalısın. Öncelikle kendine şans ver!

İkizler ve Yükselen İkizler; Birkaç aydır yarım kalan işlerini tamamlayabileceğin fırsatlar karşına çıkacakken, çok da nazlanmanın sırası değil. Aşk hayatında ki sorunlar artık düzelmeye başladın ve hayatının en keskin kararlarını vereceğin haftadasın. Hayat istediklerini vermeye başlayacak hadi toparlan artık.

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Kendine olan güveninin artacağı bir gündesin ancak hastalık konusunda biraz temkinli olmalısın yoksa planlarında ufak bir erteleme yaşayabilirsin. Sosyal hayatının hareketleneceği ve yeni çevrelere gireceğin zamanlar.. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.

Aslan ve Yükselen Aslan; Aile ilişkilerinin ön planda olacağı bir gün, yeter ki sende etrafında olup bitenlere dahil ol. Finansal konularda bir ileri iki geri gitmek canını sıksa da bazı konuları zamana bırakmakta fayda var. Aşk hayatında ne istediğini bilirsen, mutluluk seninle olacak, biraz sakin olmayı dene.

Başak ve Yükselen Başak; İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir hafta, üstelik öncesinde bildiğini düşündüğün konuları bilmediğini öğrenip sinirlenebilirsin. Lakin aşk hayatına bu stresi yansıtmamanda fayda var yoksa aşk için uğraşmak seni zorlayabilir. Malum Mars geriyor biraz.

Terazi ve Yükselen Terazi; Yeni başlangıçlar için harekete geçirmeye hazırlanırken, egonu kontrol altına almayı unutmamalısın. Öncelikli olarak aile sonrada aşk hayatında huzuru bulmana çok az kaldı, biraz daha sabır. Parasal konularda riskli konular çözülmek üzere lakin bu hafta beklenmedik aksaklıklar yaşaman olası.

Akrep ve Yükselen Akrep; Gökyüzünde ki karışık haller, neye sevinip neye üzüleceğini anlamana müsaade etmiyor. Sürekli karar değiştiriyor ve kime inanman gerektiği konusunda ikilemler yaşıyorsun. İletişim konularının ön planda olacağı bir haftada kendini ifade ederken dikkatli olmalısın. Aşk  hayatında ki kıpırdanmaları da es geçme.

Yay ve Yükselen Yay; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek, bu durumun canını sıkmasına izin verme. Yeni bir aşk başlangıcı ile hayatın renklenecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Hatırı sayılır kişiler ile görüşmelerin yoğunluk kazanabilir. Sürüncemede kalan bir işinin çözümü için plan yapabilirsin. Evrende ki enerji senden yanayken içinde ki sese kulak vermeli ve yapmak istediklerini ertelememelisin. İletişim konusunda oldukça yoğun olacak ve yeni kişilerle tanışacaksın.

Kova ve Yükselen Kova; Yüreğinden geçenlerle aklından geçenler arasında uçurumlar var. Evde ve işte istediğin huzuru sağlamak için biraz zamana ihtiyacın var. Sakinliğinin altında yatan agresif hallerin dikkat çekiyor aman dikkat. Yeni anlaşmalar için uygun zaman olmasına rağmen bazı aksaklıklara takılmamaya çalış.

Balık ve Yükselen Balık; Söylemek istediklerini dile getirip, masaya yumruğunu vurman gereken bir haftadasın. İş ve özel hayatında istediğin düzeni ve huzuru sağlamak için yakın dostlarından fikir almalı ve kararlılıkla yoluna devam etmelisin. Finansal konularda ki istikrar için biraz daha zamana ihtiyacın var.

Derya Demir

derya@dipnot.tv