Bu sözümüz Boğalar’a: Karşına çıkacak fırsatlara odaklan!

Pazartesi, 10 Haziran 2013 16:02

kasim-burcu_450Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 10 Haziran Pazartesi Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Aslında çok güçlü ve kararlı bir insansın ama kendini çok hırpalıyorsun ve gereksiz yere sıkıntı alıyorsun üstüne. Oysa ki hayatında ki her şey evrenin sana verdikleri düzende tıkır tıkır işliyor.

BOĞA; Kendine zaman ayırmalı ve ne istediğine karar vermelisin, sudan çıkmış balık misali davranmana gerek yok. Karşına çıkacak fırsatlara odaklan.

İKİZLER; Her şeyin üstüne üstüne geldiğini düşünüp oldukça sıkılıyorsun, haksızda sayılmazsın. Lakin biraz kendini ve sağlığını düşünmelisin. Bugün her şeyi oluruna bırak.

YENGEÇ; Hedefinize ulaşman için daha çok çalışmalı ve inancını kaybetmemelisin. Son zamanlarda yaşanan olaylar canını sıksa da her şey yoluna girecek.

ASLAN; Hem gezecek hem çalışacaksın bu durumdan da oldukça keyif alacaksın. Yeni bir çevreye girmen hem ruhsal olarak hem de bedenen değişmen gerektiğini bir kez daha hatırlatacak.

BAŞAK; Yeni projeler için alışılmışın dışında çalışmalar yapmak üretmek hatta dikkat çekmek gerekecek. Bu arada içine kapanma aman dikkat, yalnızlık sana göre değil.

TERAZİ; Son derece sabırlı bir insan olmana rağmen, aşk konusunda o kadarda sabırlı değilsin. Özellikle de bugün bu konuda biraz dertlenebilirsin ama sık dişini bekle bak neler olacak neler.

AKREP; Düşündün taşındın ve artık ne yapmak istediğine karar verdin. Bugün yeni adımlar, yeni başlangıçlar için uygun zaman. Görüşmeleri ertelemeden harekete geçmelisin.

YAY; Oldukça yoğun bir tempoda devam etmek zorunda kalacaksın, bu sırada sakin bir şekilde işlerini yapmanda fayda var. Yoksa tepki alabilirsin, üstelik o gelmeyen aşkın belki de o çevrede seni gözetliyor.

OĞLAK; Hayatı olduğu gibi karşılamayı öğrendin sonunda, böylece her şey daha kolay olacak. Aşk hayatında ki heyecan motivasyonunu arttıracak. Sen yeter ki inançlarından vazgeçme.

KOVA; Hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi devam etmeyecek, nitekim etkilerini görmeye başladın. Pozitif ol ve evrenin sana sunduğu hediyelerin farkına var. Başarı kaçınılmaz olmuşken gereksiz sinirden uzak dur.

BALIK; Artan sorumluluklarının farkına varacak ve bugün tam da buna yakışır hareketler sergileyeceksin. Duygusal olarak ta biraz kendini dinlendirmeye çalış, sonra sakin ve sağlam duygularla kaldığın yerden devam edersin.

Derya DEMİR
derya@dipnot.tv