Bu sözümü tüm Koçlar’a: Unutma büyük aşklar kavga ile başlar!

Pazar, 12 Mayıs 2013 09:42

koç_burcuAstroloji yazarı Derya Demir bu haftaya ait burçlarınızı sizin için değerlendirdi.

KOÇ; Gökyüzü yine oyun oynuyor ama bu oyunu lehine çevirmen mümkün. İş sakin olmaktan ve çeneni tutmaktan geçiyor, enerjini yeni yapacağın işlere yoğunlaştırmalısın, Para kazanma zamanı. Güneş tutulması para konularını gündeme getirirken, umulmadık bir şekilde bir iş ortaklığı gündeme gelebilir.Ayrıca anne figüründen göreceğin destek ile hayata motive olacaksın.

BOĞA; Oldukça sosyal bir haftada olduğunu söyleyebiliriz, nihayet hayatın çalışmaktan ibaret olmadığını anladın. Lakin arkadaşlıklar konusunda biraz daha tedbirli olmalı ve gereksiz tartışmalardan uzak durmalısın. İş ve parasal konularda acele karar vermemeli bu haftayı böyle geçirmelisin.Yakınların üzerinde kurduğun baskıdan vazgeçmeli ve insanların hayatına fazla burnunu sokmamalısın.

İKİZLER; Maddi konularda tedbirli olman gereken bir hafta,kafan o kadar karışık ve kararsızsın ki ne yaptığı pek bilmiyorsun. Aşk konusunda biraz daha sabırlı olmalı ve hayatının aşkını bulana kadar enerjini geri kazanmalısın. İş ve eğitim konusunda yeni fırsatların çıkacağı zamanları kesinlikle değerlendirmeli ve gereksiz inat etmeyi bırakmalısın.

YENGEÇ; Uzun zamandır yarım kalan işlerin artık çözülmeye başlıyor,karamsar olmaktan vazgeç artık. Kendini ne kadar yıpratsanda, doğru zaman gelmeden işlerin çözülmeyeceğini öğrenmiş oldun. Sağlam bir iş planı yapmalı ve ona göre hareket etmelisin, bu daha az yorulmanı sağlayacak. Yeni bir flört başlayacak ve keyfini yerine getirecek.

ASLAN; Tartışmalardan kesinlikle uzak durmalı ve düşünmeden konuşmamalısın, iş ortamında gerilim söz konusu. Sakin kalarak her sorunu çözmen mümkün olacak. Aşk hayatında inişli çıkışlı bir zamandasın, zorlansan da ne istediğine karar vermen gerekecek.Senin için hayat,sabır demek bunu biliyorsun.

BAŞAK; Bu hafta yatırım konularında daha temkinli olmalı ve ona göre hareket etmelisin, tam rahat bir nefes almaya başlamışken hata yapma. Aile içi ilişkilerinde sakin olmayı dene, her zaman sen haklı olamazsın unutma. Geçmişten gelen bir konuyu çözmeye çalışırken sevdiklerini ihmal etme ve sevgini göster.

TERAZİ; Karmaşık hallerden yorulmadın gitti,artık normale dönmeye başlasan da hepimiz rahat etsek diyorum. Gerilim hattında olmana rağmen, sen bu durumu olabildiğince hafif atlatacaksın.Yeni bir sosyal çevreye girmek hoşuna giderken iş fırsatlarını değerlendirmende yerinde bir karar olacak.Unutma büyük aşklar kavga ile başlar.

AKREP; Gerginliğe inat olumlu etkilenenlerden birisin, yine de bu kendi gereksiz dedikodular ve yanlış anlaşılmalar içinde kalacağın gerçeğini değiştirmiyor. Öncelikle iş konusunda çıkacak yeni fırsatları değerlendirmek için harekete geçmelisin. Beklenmedik bir eğitim konusu gündeme gelebilir, geri çevirmeden önce bir kez düşün.Aşka yürek gerek,malum herkes senin gibi olamaz.

YAY; Düşünüp taşınmalı ne istediğine karar vermelisin, kafan o kadar karışık ki bir adım ileri iki geri gidiyorsun. Zorlu zamanlardasın ama bu süreçten zafer ile çıkacaksın, yeter ki inancını koru. Aile içi konularda kısa bir kırgınlık olabilir sabır ve sakinlik. Yeni işlere başlamak için ya da önemli olan görüşmeler için bu haftayı atlatman gerekirken,10 Mayıs tutulması sana iyi gelecek.

OĞLAK;Aşk konusunda flörtlerinin çoğalacağı bir dönem geliyor, seçilen değil seçen olmanın tadını çıkaracaksın.Hatta inanmayacaksın ama aşık bile olabilirsin.
Eğlenceli bir döneme giriyorsun çok şükür,hobi gibi yaptığın şeylerden para kazanacağın bir döneme giriyorsun.

KOVA;Hayat sana gülmeye başlıyor ve kendine olan güvenin yerine geliyor. İş konusunda yaşadığın ufak tefek aksaklıklar artık düzelmeye başlarken, karşına çıkacak ek iş fırsatlarını değerlendirmelisin. Gizemli olduğunu düşündüğün konular açıklık kazanmaya başlayacak ve için rahatlayacak.

BALIK; İş hayatında yıldızın parlayacak ve bunun verdiği güven ile yeni projelere başlamaktan çekinmeyeceksin. Duygusal yaşamında olacak hareketlenmeler ve yanlış anlaşılmadığını görmek hoşuna gidecek.Aşk konusunda doğru insanı bulacak ve heyecanı yaşayacaksın,sahne zamanı ve sıra sende..