Bu sözümü tüm Boğalar’a: Ani çıkışlar yapma! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazar, 19 Mayıs 2013 12:59

2013-başak-burcuDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 19 Mayıs Pazar Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor.

KOÇ; Parasal konularda ekstra dikkat, aklına eseni yapman güzel gezip tozuyorsun aman dikkat diyorum. Yeni bir iş görüşmesi ile hedeflerini büyütürken, yeni bir ortaklık için acele karar verme ve 25 Mayıs tutulmasını bekle. Aşk bodoslama geliyor!

BOĞA; Geçtiğimiz tutulmanın etkisiyle iyi etkiler seninle, sen yeter ki ne istediğine karar ver. Hayatında yaşanan aksamalar artık yoluna girmeye başlamışken, gereksiz kaprislerle insanları canından bezdirme. Sevgilin ya da eşin ile parasal konularda ortak bir karar verip harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerde dikkatli olmaya çalış, fevriliğin kimseye faydası yok.

İKİZLER; Gezegenlerin misafirlik sırası şimdi sende, büyük bir enerji yumağı olarak burcuna geliyor. Bu durum zorlu işlerden kolayca sıyrılmanı sağlarken, ani kararlar vermene sebep olacak. Düşünerek hareket edersen sorun yok, yeter ki kendini doğru ifade et. Durağan olan aşk hayatında yeni bir sürprize hazırlıklı olmalısın.

YENGEÇ; Eğitim şart der dururuz ve bunun senin için ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlayacaksın. Kariyer yapmak istiyorsan biraz daha çaba sarf etmen gerekecek. Duygusal bir ilişki için heyecanlanırken o ketum hallerinden uzak durman lazım. Geçmişten kurtulman gerektiğini umarım iyice anlamışsındır,yeni bir sen ve yeni bir hayat..

ASLAN; Yaşanan onca sıkıntıya rağmen, şansın dönmeye başlıyor. O hep bilirim hallerinden vazgeçsen nasıl güzel olur her şey. Ailenden bir bayan sayesinde alacağın kararlar içine sinecek. Parasal konularda son kararı vermeden profesyonel bir destek alman gerekebilir. Arkadaş çevrende biraz gerilim dolu ilişkiler olacak gibi, sakin olmaya çalış.

BAŞAK; Hayatına yeni bir renk vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Uzun zamandır ertelediklerin artık senin olacak. Aile büyükleri ile olacak ufak çaplı tartışmalar canını sıkmasın, lakin alttan almak durumunda kalacaksın. Resmi bir sorunun çözülmesi içini rahatlatırken, bir arkadaşın ile arana girecek mesafe keyfini kaçırabilir. Aşk’a zaman tanımalısın.

TERAZİ; Kararsızlığın ve karamsarlığın insanı delirtir, toparlanmalı ve kendine gelmelisin. Üstelik işler bu kadar yoğunlaşmışken motivasyonu’nu kaybetmemelisin. Keyfini yerine getirecek işler ile uğraş ve arkadaş çevrendeki insanları ayırt etmelisin. Ayrıca parasal konulardaki gelir artışı yatırım yapmana sebep olacak.

AKREP; Kariyer yapma ve iş konusunda istediklerini yaparak toplumdaki yerini daha da bir sağlamlaştıracaksın. Yaptığın işler ile fark edilmen son derece hoşuna gidecek. Hayatının en profesyonel zamanları başlıyor. Aşk hayatının istikrarsızlığı canını sıkmasın, konuşarak her sorun aşılır.

YAY; Ortaklık ve parasal yeni kaynakların bulunması senin için bu sıralarda oldukça önemli olacak. Gerekli olan araştırmaları düzgün yaparsan eski standartına kavuşacaksın diyebiliriz. Düşündüklerini uygulayabileceğin verimli zamanlar seninle fakat sağlığını ihmal etmemelisin. Ailevi bir konu biraz uzasa da sonuç olumlu olacak.

OĞLAK; İş konusunda yapmak istediğin anlaşmalarda bu hafta aksaklık olması canını sıkmasın. İsteklerinin olmasına az bir zaman kaldı. Bundan sonrası için enerjini düşürmeden planlı ve sakin hareket etmelisin, tutulmalar geçmişte yarım kalan işlerin tamamlanması için kolları sıvadı. Aşk,aşk,aşk..

KOVA; Sorumluluklarının artması biraz keyfini kaçırsa da , yeni değişimlere alışacaksın. İş konusunda beklediğin bir haberin gelmesi, ekip çalışması ile hareket etmeyi öğretecek. Sürpriz bir para keyfini yerine getirirken tedbiri elden bırakmaman gerekiyor. Kendine zaman ayırmalı ve ileriye dönük planlar yapmalısın.

BALIK; Söylemek istediklerini dile getirip, masaya yumruğunu vurman gereken bir haftadasın. İş ve özel hayatında istediğin düzeni ve huzuru sağlamak için yakın dostlarından fikir almalı ve kararlılıkla yoluna devam etmelisin. Aşk hayatında küçük flörtler keyfini yerine getirecek gibi.

Derya DEMİR
derya@dipnot.tv