Bu sözümü Balıklar’a: yeni bir aşk yakında seninle! Haftalık burç yorumlarınız Dipnot.tv’de!

Cumartesi, 7 Eylül 2013 14:42

horoskop2Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burçlarınızı sizin için yorumluyor. İşte haftanın burçları

KOÇ; Çok şükür kendinle barışmayı sonunda başardın. İş ve yatırım fırsatları gündemini doldururken, uzun zamandır beklediğin aşk artık seninle. Oldukça yoğun projeler ile uğraşmak hatta seyahat yapmak durumunda kalsan da pes etme, maddi olarak tatmin olup hedeflerine bir adım daha yaklaşacaksın.

BOĞA; Hayatınla ilgili zorlanmalar ve sancılı süreçler devam ederken, pozitif olmayı elden bırakmaman faydalı olacak. Lakin hem iş, hem de özel hayatın ile ilgili çetrefilli işlerin içinde bulabilirsin kendini. Bir müddet daha plansız programsız ama itinali hareket etmen iyi olacak.

İKİZLER; Mevcut aşk hallerinde istediklerin olmaya başlarken olası tatsızlıklar moralini bozmasın. Sonuçta bu kadar zaman bekledin, az daha sabır. İş konusunda zaman zaman yaşadığın sıkıntılar ani kararlar vermene sebep olsa da sakinliği elden bırakmamanda fayda var.

YENGEÇ; Sosyal hayata yeniden karışma zamanı geldi de geçiyor bile. Yaşanılan tatsızlıklar geçmiş ay ile birlikte geçmişte kalıyor. Artık kendine her anlamda güvenmeyi öğrenmelisin. İş konusunda kararsızlık yaşıyorsun biraz zamana bırak, ne yapsan memnun olmayacağın bir zamandasın.

ASLAN; Kontrolü elden bırakmadan yoluna devam etmelisin, yoksa iş yükün arttıkça artacak. Her şeyi sen yapamazsın unutma ve ona göre davran. Maddi konularda tedbirli olmalı ve eline geçecek paraları ufak ufak biriktirmelisin. Satürn’ün azizliğine uğrayıp, iletişim konularında yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin aman dikkat.

BAŞAK; Sevgilinle yaşayacağın kısa süreli fırtınalara hazırlıklı olmalısın, lakin bir müddet daha mücadele edecek gibisin. Kafanı toparlamalı ve iş güç olaylarına adapte olmalısın, parasal konularda hareketlilik yaşayacağın bir süredeyken fırsatları değerlendir. Problem ve sıkıntılar ara ara olmayacak değil, lakin çözümü çok yakın.

TERAZİ; İş hayatın hareketlenmeye başlıyor, keyfini yerine getirecek bir yükseliş yaşayacaksın. Satürn’ün hırçınlığı kariyerin için kıyacak geçip hedeflerini büyütmene sebep olacak. Bu hafta seni ve aileni ilgilendirecek önemli kararlar vereceksin, lakin tedbirli olmalı ve güvenilir insanlarla birlikte olduğundan emin olmalısın.

AKREP; Parasal konularda biraz stres yaşaman olası ancak unutma bu duruma sebep sensin. Ne zaman bunalsan soluğu alışveriş merkezlerinde aldın, neyse ki durum normale dönüyor. Bu sıralar kırıcı olmaktan ve düşünmeden konuşmaktan kaçınmalısın. Hak ettiğin aşk ve saygıyı göreceğin bir zamana giriyorsun unutma.

YAY; Hani derler ya, her şeyin bir zamanı var diye.. Sabrettin ve çabaladın sonunda iş ve aşk hayatında istediğin yere gelmek üzeresin. Özellikle de bu sıralar beklenmedik aşk yüreğini ağzına getireceğe benziyor. Geçmiş ile hesaplaşmak istesen de şimdilerde hiç sırası değil, enerjini yeni isteklerine yoğunlaştır.

OĞLAK; Yaşadığın ortamı değiştirip, güzelleştirmek isteyeceksin ve bu değişim ruhuna iyi gelecek. Aile ile verilecek ortak kararlarla mal alıp satma konuları ağırlık kazanabilir. Rüyalarının etkisinde kalıp zaman zaman sıkılacaksın ama enerjinin yükseldiği şu günlerin kıymetini bil.

KOVA; Gökyüzündeki olaylar, bu hafta özellikle anlaşmaların önem kazanacağını göstermekte. Sana düşen, tavrını ortaya koyarak yeni kaynaklar yaratmak olacak. Yalnız unutma ki her şeyi tek başına yapman mümkün değil, partnerinin düşüncelerine önem ver.

BALIK; Hayata koşar adımlarla kaldığın yerden devam ediyorsun, artık pozitif enerjilerle güzel işler yapma zamanı, yeter ki kontrolü elden bırakma. Hafiften gergin olacağın şu günlerde sakinliği elden bırakma yoksa kırdığın kalplerin sayısı artacak. Özellikle de aşk meşk işlerinde dikkatli olmaya çalış, yeni bir aşk yakında seninle.

Derya Demir
derya@dipnot.tv