Koç burcunu yeni bir sürpriz bekliyor! Gökyüzü bu hafta bizim için neler diyor?

Pazar, 14 Nisan 2013 09:46
Horoscope-Astrology-Zodiac-Colette-Baron-Reid-psychic-medium

Bu hafta oldukça hareketli bir YENİ AY etkisi ile sarsılacak. Oldukça ilginç ve güçlü etkilere sahip bir yeni ay yaşadık. Hala da etkileri devam etmekte, nasıl mı? Bir sinir, bir sakinlik ani kararlar ile dolu bir haftadan geçiyoruz. Bu durum 20 Nisan’a kadar bu şekilde devam edecek. Tedbiri elden bırakmamalı ve olumsuzlukları lehimize çevirmeyi bilmeliyiz.

Yeni başlangıçlar için uygun bir zaman, ne istiyorsak karar vermeli ve harekete geçmeliyiz. Mars gerilim getirse de, sonuçların hızlı alınmasını da sağlayacak.

Anlayacağınız dövüyor mu, seviyor mu? Anlamak pek mümkün olmayacak.

Kısaca bir göz atalım,gökyüzü bu hafta bizim için neler diyor..

Koç ve Yükselen Koç;

Mars etkisi ile, sürpriz gelişmelere açık ol ve karşına çıkan fırsatları elinden kaçırma. Ani bir iş başlangıcı ya da bitişi olabilir. Unutma bitiş bile olsa bu senin lehine olacak ve Mars hayatında ki kötü bir enerjiyi temizlemiş olacak. Beklenmedik hatta ummadığın bir kişi ile keyifli bir aşk’a yelken açabilirsin. Tüm bu esnada sakin olup, ağzından çıkanlara daha bir dikkat etmen yararına olacak.

Ayrıca müjdeyi de verelim, 14 Nisan’da Merkür burcuna giriyor ve 1 Mayıs’a kadar sana destek olacak. Anlaşmalar, sözleşmeler ve iletişim konularında açık ara farkla öne geçiyorsun.

Boğa ve Yükselen Boğa;
Biraz keyifsiz ve mutsuzsun, bu hafta böyle naneli olabilirsin. Uzun zamandır sessiz kaldığın yeter, nisan sana uğurlu gelecek ve iş konusunda bir bomba patlatmana sebep olacak. Yeter ki beynini rahatlat ve psikolojik olarak kendine eziyet etme. Tabi ki bu arada dost bildiklerinin, düşmanlıklarını görmen canını sıkmasın, sakın motivasyonu’nu kaybetme. Mars, senin zorlu zamanlarında en büyük destekçin olacak ve ufak sıyrıklar ile atlatacaksın. Aşk hayatında ise, daha sabırlı ol ve partnerin üzerinde baskı kurmayı bir kenara bırak, her şey daha güzel olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler;
Ortaklaşa işler ile uğraşıp, kendine yeni ufuklar belirleyeceksin. Yeni ayın etkisi ile insan ilişkilerinde daha dikkatli olmalı ve gereksiz tatsızlıklara fırsat vermemelisin. Yeni ve orijinal fikirler üretecek ve güzel işlere imzalar atacaksın. Yeni arkadaşlıklar kurup, bu arkadaşlıkları iş ve aşk hayatına dahil edebilirsin. Zaman sabretmen gereken bir zaman, unutma bugüne kadar sabrın sayesinde bir yerlere geldin. Yeni ay’ın senin üzerinde olumlu ve keyifli etkileri olurken, çok düşünmene sebep olacak. Yalnız kalmamaya çalış, sosyal çevren hareketlenmişken tadını çıkar.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Yeni ay sonrası, sürpriz iş tekliflerine hazırlıklı ol. Uzun süreler aynı iş ortamında olmayı istesen de, kendini yeniliklere kapamaman gerekiyor. Özellikle kariyerin ile ilgili güzel fırsatlar çıkacak ve beklediğin hedefe bir adım daha yaklaşacaksın. Hedeflerin için biraz mücadele etmen gerekse de, inan sonuç mücadeleye değecek. Aşk hayatında ise, ne istediğini ve kimi istediğini bilirsen her şey yolunda gidecek. Unutma ki, sen aşkta şansız olanlardan değilsin, her şey senin elinde. Mars, senin için bulunmaz bir velinimet olacak, olayları lehine çevirmen için ideal zaman.

Aslan ve Yükselen Aslan;
Mars yüzünden, kadın figürleri ile ilgili sıkıntılar olabilir, sakinlikle tüm bunların üstesinden gelebilirsin. Sen bu zamana kadar nelerin üstesinden geldin. Beklenmedik bir seyahat planı gündeme gelirse, ki gelecek bu fırsatı es geçmemen iyi gelecek. Parasal konularda biraz daha tedbirli olmalı ve söz dinlemelisin. Ticarete atılmak istiyorsan aklına ilk geleni yapma, araştır ve öyle harekete geç. Mal alım satımı için oldukça uygun ama tedbirli olunması gereken bir zaman. Aile hayatına daha çok önem vermeli ve kalplerini kazanmayı denemelisin. Unutma ki partneri’nin senin ilgine ihtiyacı var.

Başak ve Yükselen Başak;
Parasal konularda ekstra dikkatli olman gereken bir zaman, gelir ile gider arasında ki dengeyi kurmakta zorlanabilirsin. Bunun için de bir bilene danışmakta fayda var, üstelik sürpriz bir iş eline geçecek olan parayı da değerlendirmelisin. Özellikle yurt dışı eğitim ve iş konularının ağırlık kazanacağı bu zamanda Mars’ın huysuz değil, çözüm üreten etkilerinden yararlanmayı bilmelisin. Aşk hayatında, geçmişinde kalanları düşünüp dert etme. Yeni enerjiler her zaman iyidir ve sen bunu çok iyi biliyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi;
Bu hafta, kendinden çok partneri’ne zaman ayırıp, anlayışlı olman gerekecek. Ailevi sorunlar biraz canını sıksa da Mars’ın güçlü etkisi ile kısa sürede çözüm bulacaksın. İş ortamında yaşanacak ufak tefek gerginliklerden sakin kalarak kurtulman mümkün. Yine de özellikle kadın figürlerine dikkat etmeli ve tartışmalardan uzak durmalısın. Biraz gerilim olsa da, her şey yoluna girecek ve istediğin otoriteyi kurabileceksin. Yeni bir işe başlamak veya şehir değiştirmek için uygun bir zaman.Yaşadığın sıkıntılar keyfini kaçırıyor ve aşk hayatını tehlikeye sokuyor,o yüzden dengeyi kurmalısın.. Biliyorsun ki, aşk olmadan iş olmuyor.

Akrep ve Yükselen Akrep;
Kendini o kadar sıkıntıya sokuyorsun ki, sanki dünyayı sen kurtaracaksın. Biraz kendine zaman ayırmalı ve dinlenmelisin. İş hayatında ise, üstlerin ile ufak tefek problem yaşayabilir ve her şeyi noktalamak isteyebilirsin aman sakin ol ve acele karar verme. Yeni ay zamanı biraz karışık etkilere sahip olsa da, aslında yönünü bulman için güzel fırsatlar sunacak. Hedeflerine odaklanmalı ve inancını kaybetmemelisin. Partner’in seni sinirlendirse de takılmamaya çalış.

Yay ve Yükselen Yay;
İşlerinin zorluk ve engellerle olması canını sıkıyor ama sakin olursan her şeyi çözmen mümkün. Duygusal karmaşalarından dolayı huzursuzsun, yine de daha düşünerek davranman lehine olacak. Yeni ay etkisi ile ani bir aşk yaşaman olası, karşı cinsten ilgi görmeye başlayacağın günlerdesin. Flörtöz haller hoşuna gidecek gibi, yalnız gereksiz kaprislerden uzak dur. Ailen ile bir süredir çözümleyemediğin konular, Mars sayesinde çözüme kavuşacak. Sen, sen ol kimseyle gereksiz inatlaşmaya girme.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Yeni ay sayesinde, geleceğini yeniden gözden geçirmeye başladın ve ruhunu tatmin eden kararlar verdin. Şimdi sıra bunları uygulamakta..Uzun zamandır beklediğin kariyer hayatında nihayet kıpırdanmalar oluyor.Mars genelde agresiflikleri beraberinde getirse de,tüm tartışmalardan zafer ile çıkacaksın diyebiliriz. Bu arada da, çevrendekilerin gözüne batmaya başladın aman dikkatli ol. Yaptığın işler ile ön planda olman bazılarını rahatsız edecek. Sen ne yapman gerektiğini biliyorsun, şimdi uygulama zamanı.

Kova ve Yükselen Kova;
Yeni ay sayesinde enerjinin yüksek olduğu bir haftadasın, fakat kafanın karışıklığından dolayı bu enerjiyi pek kullanamıyorsun. Biraz kendine zaman ayırmalı ve kafanı dinlemelisin, unutma ki yeni planlar ve başlangıçlar için oldukça uygun bir zamandasın. İkili ilişkilerde biraz zorlanabilir ve gereksiz yanlış anlaşılmalar olabilir, zekice hamleler ile bu durumdan sıyrılman mümkün olacak. Yeni iş imkanları yaratacak ve parasal gelirinde artış sağlayacaksın. Özel hayatında ki huzur,ruhunla barıştığın zaman geleceki,bunu unutma ve ona göre davran.

Balık ve Yükselen Balık;
Ağzın çok güzel laf yapıyor, ancak bazen ağzından çıkanı kulağın duymuyor. Bu günlerde özellikle iletişimde dikkatli olman gerekiyor, aynı zamanda da sakin ve sabırlı olmalısın. Unutma ki, Mars senden yana ve yapmak istediklerinde doğru yolu bulman için yardımcı olacak. Parasal konularda dikkatli olmalı ve ayağını yorganına göre uzatmalısın. Yeni bir aşk yada belli belirsiz olan ilişkinde, bomba bir etki ortaya çıkacak ve kalbinin atışı değişecek.

derya@dipnot.tv

Derya Demir

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ