Bu haberimiz partnerini bir türlü özgür bırakmayan Boğa’lara! Bugün burcun ne söylüyor?

Cumartesi, 20 Nisan 2013 12:00

1159073282_924263df4aKibar gezegendir şu Venüs vesselam.. Hafta başında Boğa burcuna bir girdi pir girdi. Yaşam standartımızı gözden geçirip hafiften lüks hayatlara özeneceğiz. İçimizde ki dürtülerin hepsi su yüzüne çıkacak ve gerçeklerimizi kendimizle ve çevremizle paylaşacağız.

Artık sıra dışı zamanlarda olduğumuzu unutmadan,farkında olarak yaşamanın zamanı geldi.Gökyüzü yine yapıyor yapacağını..

KOÇ; Malum bu sene koçlar, ev-aile ilişkileri, kariyer ve yurt dışı eğitim konularında yeni atılımlar yaptı. Şimdi sıra, adından söz ettirecek projelere imza atmakta. Özellikle bu hafta iç sesine kulak vermeli ve kendini daha da geliştireceğin fırsatları geri çevirmemelisin. Sadece maddi konularda tedbirli olmalı, gelir ile gider arasında ki dengeyi kurman gerekiyor.14 Nisan’da Venüs Koç burcuna girdi ve herkesi kendine hayran bırakmayı başardın.
Enerjisi Güzel Günler;19 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21,25 ve 30 Nisan

BOĞA; Bu sene boğalar ilişkilerini güçlendirecek ve sosyalleşmenin dibine vuracak. Hayatında neler olmalı ya da olmamalı? Kimler gitmeli, kimler kalmalı? Tüm bunların cevabını bulmalısın.Ruhunu ve bedenini yenilemek isteyeceğin şu günlerde,20 Nisanda Mars’ın burcuna girmesiyle birlikte enerjin yükselecek.Üretkenliğinin artması yeni bir işe başlamana sebep olacak.Aşk hayatında ki huzur kendin ile barışmandan geçiyor,bunu unutma ve ona göre davran.Partnerini de özgür bırak,nasıl olsa dönüp dolaşıp seninle olacak.
Enerjisi Güzel Günler;20, 22, 26 ve 29 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21,23 ve 30 Nisan

İKİZLER; Arkadaşlık ve parasal konular önem kazanacak. Yalnız dikkat et, ani kararlar vermen sonrasın da pişmanlık duymana sebep olabilir. Genel anlamda rahatlayacağın bir zamana girdin, lakin sen yinede her adımını iki kere düşünerek at. Aşka olan inancını da sakın ha kaybetme, yarım kalan mutlulukların tamamlanıyor. Ailende ki sorunların sona ermesi içini rahatlatacak ve önümüzde ki 10 gün her şey daha da netleşecek. Yeter ki sen kararını ver.
Enerjisi Güzel Günler;19 ve 24 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21, 23, 26 ve 30 Nisan

YENGEÇ; Senin karamsarlığına inat evren sana güzel sürprizler hazırlıyor. Kariyerin için zorlu ama başarılı bir zamana geçiyorsun. Bir öyle,bir böylesin.. Artık normale dönmenin zamanı gelmedi mi? Aşkı arıyorum ama bulamıyorum diyorsun da, ne istediğini biliyor musun acaba. Artık büyü ve ne istediğine karar ver. Ailene gereken ilgiyi göstermeli ve büyük sözü dinlemeyi öğrenmelisin.
Enerjisi Güzel Günler;20,22 ve 26 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21, 23 ve 30 Nisan

ASLAN; Ev ve aile ilişkileri önem kazanırken, bu hafta iki kez düşünerek konuşmalısın. Sosyal hayatını renklendirmek isterken dost düşman ayırımına dikkat etmelisin. Bekar olanlar için önümüzdeki günler sürpriz bir birliktelik vaad ediyor. Tabii ki huysuz aslanlar, gereksiz kaprisler yapmazsa her şey daha güzel olacak. Bu arada inadını bırak ve işine odaklan. Para konularını çözmek isterken, cin olmadan adam çarpmaya kalkma.
Enerjisi Güzel Günler;19,20 ve 24 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21, 23 ve 30 Nisan

BAŞAK; Hedeflerini büyüttü ve artık olduğun yerde saymak istemiyorsun. Yoğun bir tempoda çalışman gerekecek ama bunun sosyal hayatını etkilemesine müsaade etme. Yeni insanlar ile tanışacak ve yeni iş ortaklığı yapmak isteyeceksin, sıkıntı yok artık inandığın şeyleri yapabilirsin. Aşk hayatında ise karşındakine şans vermen gerekiyor, tanımadan bilemezsin değil mi? Önümüzdeki günler iş ve aşk konusunda hareketli geçeceğe benziyor.
Enerjisi Güzel Günler;20,22 ve 29 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21, 23,25 ve 30 Nisan

TERAZİ; Parasal konular ve alım-satım işleri önem kazanacak. Doğru kararları vermek için büyük sözü dinlemende fayda olacak. Karşılaşacağın eğitim fırsatlarını ise düşünmeden geri çevirme. Geleceğin için sağlam adımlar atabilirsin. Yarım kalan bir aşk canını acıtsa da bundan kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Yeniliklere açık olmalı ve pozitif enerjiye inanmalısın. Karar verdikten sonra seni kimse tutamaz. Kabul et, sevgiye tutsak olmak o kadar da kötü bir şey değil.
Enerjisi Güzel Günler;20,24 ve 28 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21, 23 ve 30 Nisan

AKREP; Uzun zamandır ara verdiğin hayata kaldığın yerden devam ediyorsun. Öğrenmek be kendini geliştirmek istiyorsun, sende çok iyi biliyorsun ki istersen her şeyi yaparsın. Maddi konuları yoluna koymak için biraz uğraşsan da sonunda istediğin dengeyi kuracaksın. Bu arada, hayatında enerji vampirliği yapan kişileri çıkartman gerekiyor. Gereksiz tartışmalara yer yok, üstelik süper bir aşk kapını çalmaya hazırlanırken pozitif ol.
Enerjisi Güzel Günler;22, 26, 29 ve 30 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21 ve 23 Nisan

YAY; Gülmek ve neşeli olmak tam sana göre, ama son zamanlarda yaşadıkların bunlara pek müsaade etmiyor gibi. Ailene ve yakınlarına karşı olan sorumlulukların karşısında güçlü durman seni zorluyor. Lakin gökyüzünde ki olumlu açılımlar, kısa süreli zorlanmalar sonrasında keyfini yetine getirecek. Aşk ikinci planda ama biraz da duygularına yer vermelisin. Biliyorsun ki, aşık olunca üretkenliğin zirve yapıyor.
Enerjisi Güzel Günler;20, 24, 27 ve 28 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;21,23 ve 30 Nisan

OĞLAK; Kendine zaman ayırman ve ruhunu dinlendirecek hobilerini yapmalısın. Bu kadar yoğun tempo ile baş etmek başka türlü pek mümkün olmayacak. Gökyüzü sana istediğin aşk’ı sana sunmak için tüm erosları devreye soktu, ee sende bir zahmet kollarını aç. İş konusunda ön planda olmayı pek sevmesen de ışıklar senin üzerinde olacak. Zaman zaman agresif olsan da, işine odaklanmak yararına olacak lakin yeni iş tekliflerine açık olman gerekiyor. Sakin ol ve Venüs’ün desteğini hafife alma.
Enerjisi Güzel Günler;22, 24 ve 26 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;19,23 ve 30 Nisan

KOVA; Hayatında ki hızlı değişimlere sen bile şaşırırken, uzak gibi gördüğün fırsatların önüne gelmesi kendine olan güveni yerine getirecek. Sosyal hayatındaki hareketlenme kıskançlıkları da beraberinde getirecek. Bu hafta gecikmiş bazı işleri tamamlamak için uygun zamandasın, fırsatları kolla. Geleceğini şekillendirmek isterken sevdiğin bir dosttan alacağın destek seni motive edecek. Bu arada da 31 Mayıs’a kadar sakinliğini ekstra muhafaza etmen gerekecek, aile ve iş ilişkilerinde gereksiz tartışmalar yaşanabilir.
Enerjisi Güzel Günler;20, 24 ve 28 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;19,23 ve 30 Nisan

BALIK; Gökyüzündeki hareketlilik, kafanı karıştırmış durumda. Neyin doğru neyin yanlış olduğu hakkında net kararlar veremiyorsun. Yeter ki ne istediğini bil, çünkü bu hafta her zamankinden bol fırsatlarla karşılaşacağın bir zamandasın. Ailenden destek görürken hedeflerine bir adım daha yaklaştığını görmek hoşuna gidecek. İş seyahatleri biraz yorsa da sana katacaklarını düşünürsek, yorulmaya değer diye düşünüyorum. Aşkın olmazsa olmazı sadakat ise sende bu fazlasıyla var ve karşılığını göreceksin.
Enerjisi Güzel Günler;20, 22 ve 29 Nisan
Enerjisi Nahoş Günler;19,21,23 ve 30 Nisan

Derya Demir
derya@dipnot.tv