“Ve Tanrı Kadını Yarattı: O Kadın Nihayet Dipnot’a Konuştu” kapağı ile Dipnot Cep’in 171. sayısı çıktı

Pazartesi, 30 Haziran 2014 13:55

Dipnot Cep 171. sayısı haftaya damgasını vuran bir röportaj ile yayında.”Ve Tanrı Kadını Yarattı: O Kadın Nihayet Dipnot’a Konuştu Brigitte Bardot özel röportajı” kapağı ile Dipnot Cep 171. sayısı çıktı.

Kapak_v

Dipnot Cep 171. sayısı ile yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet çok özel bir röportaj, oyuncu Brigitte Bardot’un çok özel açıklamaları ile yine haftaya damgasını vuracak. Cam Remzi Ergen, Dipnot Tablet için Paris’te Brigitte Bardot ile buluştu.

Dipnot Tablet sineması köşesinde Ali Arıkan yine muhteşem bir liste ile hazırladı. Televizyondan sinemaya en eyi uyarlamalar listesi Dipnot Cep 171. sayıda…

Funda Mentaloğlu, Dipnot Cep’in 171. sayısında ‘Korkma Kızım Gerçekten Seni Sevecek Adamlar Var’ yazısıyla ilişkilere dair tüyolar veriyor.

Teknoloji ve sosyal medya hayatlarımızı nasıl yönlendiriyor? Instagram’daki fevkalade hayatlara bakıp, benim hayatım neden böyle diyor musunuz? İldem Wilson sosyal medyanın hayatlarımız nasıl yönlendirdiğini yazdı. Dipnot Cep  171. sayıda…

Maç esnasında rakibini ısıran ve çok ağır cezalar alan Suarez’in portresi Dipnot Cep yeni sayısında. Kaçırmayın!

Ekranda türbanlı karakterler neden az? Anaakım kanallarda türbanlı karakterler nasıl yansıtılıyor? Gizem Kaboğlu, yeni başlayan ‘Diğer Yarım’ dizisini ve türbanlı karakterleri Dipnot Cep için kaleme aldı.

Aslı Göknar sehayat köşesinde ‘Masal Gibi Bir İtalyan Kasabası: Portofino’ sizin için kaleme aldı.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.Dipnot Cep dopdolu ve yepyeni sayısı ile yayında.

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play