Boğaz’ın incileri rengini belli etti!

Perşembe, 23 Mayıs 2013 14:38

File#İstanbulPinkmiBlackmi sorusun cevabı dün gece  CNN TÜRK ekranlarında belli oldu, katılımcıların tercihiyle birçok tarihi mekan pembe renge büründü.

Magnum’un 2013 yılı moda danışmanı Özgür Masur’un çok özel koleksiyonunun da ilk kez tanıtıldığı Esma Sultan’da gerçekleşen İstanbul Pink&Black Night’a Orlando Bloom, Selma Ergeç’in yanı sıra Bade İşcil ve nişanlısı Malkoç Sualp, Güzide Duran ve eşi Adnan Aksoy, Burcu Kara, İrem Sak, Pascal Nouma, Sedef Avcı ve eşi Kıvanç Kasabalı gibi birçok ünlü isim de katıldı.

İletişim kampanyaları için işbirliği yaptığı ünlü isimlerle tüketiciyi hazla buluşturan Magnum, marka yüzü Orlando Bloom’un onur konuğu olduğu muhteşem bir gece düzenledi. Kırmızı halı röportajlarının ünlü top model Tülin Şahin tarafından gerçekleştirildiği gecede Orlando Bloom sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen İstanbul Pink&Black Night’ta “Pink & Black by Özgür Masur” koleksiyonunun tanıtımı yapıldı. Bu özel koleksiyonda Masur’un ilham perisi haz peşindeki Magnum kadınlarının yaşadığı duygu değişimleri idi.

Magnum’un dijital kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler partiyle eş zamanlı olarak devam etti. Sosyal medya aracılığıyla #İstanbulPinkmiBlackmi sorusuyla gecenin rengini katılımcıların oylarıyla belirleyen Magnum, boğazın incileri diye tabir edilen bir çok tarihi mekanı baştan aşağı pembe olarak ışıklandırdı.

Boğazın incileri büyüledi

Magnum’un dijital çalışmaları için ikinci kez Türkiye’ye gelen ve İstanbul Pink&Black Night’a onur konuğu olarak katılan ünlü oyuncu Orlando Bloom gece hakkında, “İstanbul’un tarihi yerlerinin pembeye büründüğü muhteşem bir geceye boğazın en güzel noktalarından birinde tanık olduğum için çok mutluyum. Kampanyanın moda danışmanı Özgür Masur’un ev sahipliğinde gerçekleşen bu gecede ilk kez sergilenen “Pink&Black By Özgür Masur” koleksiyonu ise muhteşemdi” diye konuştu.