“Boğa”da sular durulmuyor! Kendinize haksızlık etmeyin!

Pazartesi, 6 Mayıs 2013 13:01

cgvnAy Koç burcunda…

KOÇ; Haftaya iş konularının önem kazanacağı konular ile başlıyorsun, üstelik evren sana destek verecek. Acele karar vermekten kaçınırsan doğru olanı bulacaksın. Kendini doğru ifade etmelisin, yoksa aşk hayatında da gereksiz kırgınlıklar yaşaman olası.

BOĞA; Kendine haksızlık etmeyi bir kenara bırak ve yeni iş projelerine odaklan. Özellikle, eğitim ve sanatsal konularda yeni fırsatlar ile karşılaşacaksın. Öfkeni dışa vurmaktan kaçın ve egona sahip çık.

İKİZLER; Parasal konular önem kazanırken, gereksiz endişe ve kuruntulardan uzak durmalısın. İdeallerinden vazgeçme ve sana destek olan bir arkadaşını dinle. Aile içi ilişkileri yoluna koyduktan sonra kendine zaman ayırmalı ve aşka şans tanımalısın.

YENGEÇ; Kendini germenin hiçbir faydası olmadığını çoktan anlamalıydın. Bu huyundan vazgeç ve rahatla, hayatında olacak hızlı değişimlere ayak uydurmak için moralini yüksek tutmaya çalış.

ASLAN; Hayatında olup bitenlere anlam veremesen de her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Sorunlu olan ailevi işleri yoluna girecek biraz daha sabır. Sağlık sorunlarını ihmal etme.

BAŞAK; Özel hayatında güven ve samimiyet istiyorsun, ancak bunu bir müddet daha bulman zor gibi gözüküyor. Oysa ki, yeni bir dönem başlıyor, pozitif olmalı ve enerjini toparlamalısın.

TERAZİ; İşler istediğin gibi başlamışken, en azından şeytanın bacağını kırdın ve bir yerlerden başladın. Partnerin her şeyin farkına varacak az daha sabır.

AKREP; Biraz gergin ve sinirlisin, ne zaman ne yapacağın pek belli değil. Sorumlulukların arttı ama kendini bu kadar hırpalamamanda fayda var. Dengeyi kurmak için biraz daha zamana ihtiyacın olacak. Ve unutma yalnızlık ömür boyu değil.

YAY; Hayat sana teşekkür ederim, desen belki bazı şeyler biraz daha yoluna girecek. Haklısın her şey üst üste geldi ama unutma evren sana destek vermek için kolları sıvadı. Aşk’a kendini kapatma sakın.

OĞLAK; Hadi bir cesaret, hayattan istediklerini almak için biraz kıpırdanma zamanı. İş ve aşk konularında kararlılık şart. Sakin olarak her şeyin üstesinden gelmen mümkün olacak, karamsarlığa artık yer yok.

KOVA; Değişim şart, yoksa mevcut düzen seni sıkacak ve önemsediğin işler bile yarım kalacak. Oysa ki hayat sana gülen yüzünü göstermeye başladı, canlan biraz.

BALIK; Karmaşık hallerden kurtulması ve isteklerine odaklanmalısın, evren senden yana olmaya başladı. Geçmişe sünger çekip kararlı olma zamanı. Sosyal çevrede ilgi göreceğin bir gün fırsatları değerlendir.

Derya Demir
derya@dipnot.tv