Bodrum’da jazz keyfi Nisan ayında da devam ediyor

Perşembe, 3 Nisan 2014 17:24

Usta caz sanatçılarının konuk olduğu Pannonica Jazz, nisan ayında hazırladığı sürpriz konserlerle dolu programıyla yeni bir müzik ziyafetine hazırlanıyor.

Dünyanın önemli müzisyenleriyle aynı sahneyi paylaşan ve çağdaş sanat çalışmalarıyla Türk cazseverlerinin yakından tanıdığı Ali Perret’nin müzik direktörlüğünü yürüttüğü Pannonica Jazz, nisan ayını müzikseverlerin zevkle vakit geçirecekleri bol sürprizli bir konser programı ile karşılıyor.

Pannonica Jazz’da nisan ayında müzikseverler, standartlardan Brezilya müziğine, groovy caza uzanan geniş bir yelpazede usta caz sanatçılarının performanslarını izleyebilecek.

Pannonica Jazz Nisan Ayı Performansları

Pannonica Jazz nisan ayı programına 3, 4 ve 5 Nisan’da Hammond Org’da Yavuz Darıdere, gitar ve kemanda Alpay Çiftçi ile ardından tobumusikizm’in funk groovy müziği ile başlıyor. Program, 10, 11 ve 12 Nisan’da gitarda New York’tan Dave Allen ve volkalde Sibel Köse’nin yorumlayacağı Brezilya müziği ile devam ediyor. 17, 18 ve 19 Nisan’da iki gitar ustası Sarp Maden ve Çağlayan Yıldız’ın performanslarının ardından tobumusikizm funk groovy müziği ile sahne alıyor. Nisan ayının son haftasında 24, 25 ve 26 Nisan’da piyanoda Ali Perret, kontrabasta Erdal Akyol, trombonda Emre Kayhan Pannonica Jazz sahnesinde olacaklar.

Pannonica Jazz Mayıs Ayı Performansları

Pannonica Jazz, mayıs ayında da usta müzisyenleri ağırlamaya devam ediyor. Mayıs programında Serkan Özyılmaz, Elif Turan, Ricky Ford, Matt Hall, Uğur Güneş, Su İdil ve Ali Perret yer alıyor.