Bodrum’da cazseverlerin yeni mekanı: Pannonica

Perşembe, 14 Kasım 2013 21:02

Müzik direktörlüğünü, Türkiye’nin önde gelen caz besteci ve müzisyeni Ali Perret’nin yürüttüğü Pannonica Jazz Bistro Lounge, 12 Aralık’tan itibaren Bodrum’da cazseverlerle buluşuyor.

Adını, ünlü ‘Caz Barones’i, Rotshield Ailesi’nin kızı, Kathleen Annie Pannonica de Koenigswarter alan Pannonica Jazz Bistro Lounge, caz tutkunlarını Türk ve yabancı müzisyenlerle bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin önde gelen caz müzisyeni Ali Perret’in müzik direktörlüğünü üstlendiği Pannonica Jazz Bistro Lounge, klasik cazdan avantgart tarza, farklı alanlardan değerli müzisyenleri ağırlayarak, kaliteli müzik dinlemek isteyenler için yeni bir soluk olmayı amaçlıyor.

12 Aralık’ta başlayacak programlarda Ali Perret’in yanı sıra ay boyunca Şenay Lambaoğlu, Engin Recepoğulları, Neşet Ruacan, Ayşe Gencer, İmer Demirer ve Serkan Özyılmaz yer alıyor.

Ana ekseninde cazın olduğu Pannonica, modern caz ve etnik cazı kapsayan DJ performansları ile kaliteli müzik dinlemek isteyen müzikseverler için çekim noktası olacak.