“Biri bu kıza göz kulak olsun!” Ünlü yıldızın sahne şovu tepki topladı

Salı, 27 Ağustos 2013 13:47

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Müzik dünyasının çılgın kızı Miley Cyrus, önceki akşam düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki sahne şovuyla çok konuşuldu. Ama hiç ummadığı kadar da acımasız eleştiri aldı.

20 yaşındaki Cyrus’ın henüz küçük bir çocukken üne kavuştuğu Hannah Montana dizisinin bazı bölümlerinde konuk oyuncu olarak yer alan ve annesini oynayan Brooke Shields, genç şarkıcının ödül gecesindeki gösterini “umutsuzca, can havliyle sergilenmiş bir çaba” olarak değerlendirdi.

TV’de bir sohbet programına katılan 48 yaşındaki iki çocuk sahibi Shields, önce şakayla karışık “Ben Hannah Montana’nın annesiyim, nerede yanlış yaptım” diye konuştu.

Ardından da “Ben Miley’e kimin bunu önerdiğini merak ediyorum, bu şov neden gerekliydi. Çocuklarımız bu gösteriyi izleyemez” dedi.

Tören gecesi hem Miley Cyrus’ın hem de Lady Gaga’nın şovunu izlediğini söyleyen Shields, iki gösteri arasında fark olduğunu dile getirdi.

Shields “Lady Gaga’da teşhirciliğin ötesinde bir deha da söz konusu” diye konuştu.

Deneyimli oyuncu, Miley Cyrus’ın yaptığı bu tür çıkışların yeteneğini gölgelediğini de sözlerine ekledi.

Brooke Shields “Miley çok güzel şarkı söylüyor. Bence kalçasını öne çıkaracağına şarkı söyleme konusundaki yeteneğini öne çıkarmalı” diye konuştu.

Miley Cyrus’ın ödül gecesi 36 yaşındaki Robin Thicke ile yaptığı bu gösteri ABD’de yayınlanan başka programlarda da eleştiri konusu oldu.

MSNBC’nin sabah programını sunan Mika Brzezinski, Cyrus ile Thicke’nin gösterisini “Gerçekten rahatsız edici” diyerek eleştirdi.

Brzezinski, Cyrus’ın ciddi sorunları olduğunu söyleyerek şovunu da “utanç verici” diye nitelendirdi.

Sunucu, birilerinin Miley Cyrus’a göz kulak olması gerektiğini de sözlerine ekledi.