“Bir Türk’ü yurt dışında alışveriş yaparken de tanıyabilirsiniz”

Salı, 14 Mayıs 2013 11:10

Modaya dair her konu Salı akşamları saat 22.00′da Zelfist ile Moda Sohbeti canlı yayınında konuşuluyor!

Yurt dışından alışverişin yaparken dikkat edilecekler, Türklerin alışveriş davranışları, kadınların alışverişte kendini kaybetme davranışları ve “Moda haftaları”, Zelfist ile Moda Sohbeti’ndeydi!

Önümüzdeki dönemde olacak moda haftaları ve Cannes Film Festivali’nde ünlülerin giydikleri kıyafetlerin yorumları haftaya Salı günü saat 22.00′da Zelfist ile Moda Sohbeti canlı yayınında!

Dipnot.tv Zelfist ile Moda Sohbeti programına siz de katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, yayın sırasında paylaşacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz!

Zelfist kimdir?

Moda Danışmanı, www.zelfist.com’un kurucusu ve yöneticisi Zehra Elif Taş, ODTÜ İşletme 1999 mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından Chicago’ya taşınmış University of Illinois Chicago’dan Yüksek Onur MBA derecesi ile mezun olmuştur. Türkiye’ye geri dönüşünü takiben DHL, British American Tobacco ve Pepsi gibi uluslararası şirketlerin pazarlama departmanında çalışmıştır. 2007’de kendi şirketini kurmaya karar vermiş: bilgisi pazarlama ile ilgisi modayı birleştirerek rotasını moda pazarlamaya çevirmiştir. Moda danışmanlık şirketi kapsamı altında kurumlara ve bireylere moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermekte, şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Bunların yanı sıra Ocak 2010’dan Ocak 2013’e kadar Elele dergisinde Yayın Yönetmenliği ve Yayın Danışmanlığı yapmıştır. Zehra Elif Taş’ın danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra kendisinin kurduğu ve yönettiği www.zelfist.com isimli bir moda internet sitesi bulunmaktadır. Sosyal medyada 40.000’den fazla kişi tarafından takip edilmektedir.

hangout-nasıl-yapılır-yatay