“Bir Gram Olsun Ünlü Bir Yıldız Olsun” Dipnot Tablet yeni sayısı çıktı

Cuma, 9 Ağustos 2013 17:57

Kapak._vTürkiye’nin en çok okunan tablet dergisi Dipnot Tablet  ”Bir gram olsun ünlü bir yıldız olsun”  kapağı ile  125. sayısı  çıktı.

Cüneyt Özdemir Dipnot Tablet için yazdı: ” Bir gram olsun ünlü bir yıldız olsun” 

-Adliye muhabirleri   Zaman Gazetesi’nden Büşra Erdal ,  Gazeteci Ergün Güven,  Habertürk Gazetesi’nden Zülfikar Ali Aydın , Milliyet Gazetesi’nden  Esra Alus  Ergenekon davasının en dikkat  çekenlerini  Dipnot Tablet’e anlattılar…

Ünlülere yapılan uyuşturucu operasyonun perde arkasında neler yaşandı?  Etiler koğuşunun yazarlarından  Emrullah Erdinç Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Somali’de neler oluyor? İki  bilinmeyenli Afrika denklemini son yaşanan patlamanın arkasında yatan sebepleri   İHH  Afrika koordinatörü Serhat Orakçı  kaleme aldı.

 Dipnot  Tablet’in yeraltından bildiren yazarı Ali Mendillioğlu  Uyuşturucu piyasasını Dipnot Tablet okurları için yazdı.

İSTANBUL  BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYESİ SEÇİMLERİNDE YARIŞ KIZIŞIYOR   Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür  KONDA Araştırma şirketi müdürü Bekir Ağırdır ve A/G Araştırma şirketinden Adil Gür Dipnot Tablet için yorumladı. İstanbul’un kazananı kim olur?

 Eski bayramları en güzel kim anlatır ki? Tabiki de  Aydın Boysan.  Boysan eski bayramları ve 80 yıldır unutamadığı güzel kadını Kenan Taş’a anlattı…

Kalebodur’la Mimarlık köşesinde Ece Eliboloğlu, “Dünyanın en pahalı mobil evini” ve “Korumaya alınan tarihi kütüphane”yi yazdı…

Doğu Egesoy,  Ankara’nın  konuşulmayanlarını yazmaya devam ediyor. Genelkurmay’ın “Ergenekon”  açıklamasına kim ayar çekti? Bu hafta Dipnot Tablet’te…

- Yazın en çok konuşulanları  Habertürk gazetesi  yazarı Esin Övet Dipnot Tablet için cevapladı.

-Bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan edebiyatçısı haline geldi Peki Kim bu Murat Menteş?   Gizem Merve Kaboğlu  Dipnot Tablet kaleme aldı.

 Bir efsanenin vedası “RÜZGARIN OĞLU SELÇUK YULA”   Gazeteci Alparslan Akkuş Selçuk Yula’yı yazdı

Moda, yemek, spor, sinema, teknoloji, kültür-sanat ve daha pek çok konu Dipnot Tablet yeni sayısında…

Dipnot Tablet 125. Sayısı ile AppStore’da ücretsiz olarak yayında.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ