Beyonce o şarkıyı yeniden yorumladı

Cumartesi, 6 Nisan 2013 11:44

136523535225517Ünlü şarkıcı heyecanla beklenen “The Great Gatsby” filmi için Amy Winehouse’un ‘Back To Black’ şarkısını yorumladı.

ABD’li yazar F. Scott Fitzgerald’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan “The Great Gatsby– Muhteşem Gatsby” adlı film heyecanla bekleniyor.

“Kırmızı Değirmen” ve “Romeo ve Juliet” filmlerinin yönetmeni Baz Luhrman’ın hayata geçireceği yapım hakkında gelen son haber ise bu heyecanı katlayacak türden…

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre, sevilen pop şarkıcısı Beyonce, film için hazırlanan albümde Amy Winehouse’un meşhur şarkısı “Back to Black”i cover’ladı.

Winehouse ile bütünleşen şarkının Beyonce yorumu heyecanla bekleniyor. Grammy ödüllü şarkının sözlerinde, bir ilişki sonrası yaşanan kalp kırıklığından bahsediliyor.

Türkiye’de 17 Mayıs’ta gösterime girecek “The Great Gatsby” filminde ise Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan ve Joel Edgerton rol alıyor. 1920′lerin ekonomik durumu ve I.Dünya Savaşı sırasındaki bunalım ve kargaşanın öne çıktığı hikaye, 1922 yazında New York ve Long Island’da geçiyor.

Gazeteport