Best Model of Turkey’in kraliçesi Gizem Kayalı sorularımızı yanıtladı..

Pazartesi, 31 Ekim 2016 15:57

Best Model Of Turkey yarışmasının birincisi 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Gizem Kayalı oldu.. Hayalleri,hedefleri olan ve geleceğe umutla bakan bu güzel ve genç kadın,elde ettiği bu önemli başarıyla adından sıkça söz ettireceğe benziyor..Biz de onunla başarısını,aldığı tepkileri ve bundan sonraki planlarını konuştuk..

21 yaşında bir üniversite öğrencisiyken Best Model of Turkey’e katılma fikri nereden çıktı?

Modellik mesleğine başladığımdan beri hayalini kurduğum bir hedefti. Türkiye’nin en iyi modelleri hep bu yarışmadan çıktı. Ben zaten modellik yapıyordum yarışmaya girip mesleğimi taçlandırdım. Böylelikle hedeflerimden birine daha ulaşmış oldum. Şimdi de ülkemi 3 Aralık gecesi Best Model Of The World ‘te temsil edeceğim. Bu benim için ayrı bir gurur.

Aileniz ve yakınlarınızın bu konudaki fikri ne yöndeydi? Olumsuz yaklaşan oldu mu hiç ya da?

Ailem her zaman yanımda oldu.. En buyuk motivasyon kaynağım ailemdi ve öyle olmaya da devam ediyorlar. Kararlarıma saygı duydular. Aileme rağmen hiçbir adım atmadım .Almış olduğum her kararı ailemle birlikte aldım.

Geleceğe yönelik planlarınızı bizimle paylaşır mısınız?

Modellik zaten mesleğim ama modelliği bir adım öteye taşıyarak uluslararası işler yapmak , ülkemi iyi bir şekilde temsil edip , dünya çapında tanınan bir Türk model olmak istiyorum. Ayrıca hedeflerim arasında oyunculuk ve sunuculuk bulunuyor. Ve her zaman taklit eden değil örnek alınan biri olmak isterim.

Herhangi bir kişiden farklı olarak nelere dikkat eder Gizem Kayalı?

İlk etapta insanların bakımlı ve saygın olmasına, tanıma sürecinden sonra ise ahlaki yapısına ve karakterine dikkat ederim.
Vücudunuzun beğenilmesi sizin için neden çok önemli?

Mesleğime olan saygımdan fiziğime ve güzel görünmeye hep özen gösteriyorum.Çünkü bu meslek daima göz önünde olan bir meslek olduğundan bu olmazsa olmazlar arasında benim için.

Hayatta en çok değer verdiğiniz 2 şeyi sorsak size..

Ailem ve başarı.

Başarınızdan sonra değişik yerlerden teklifler gelmeye başladı mı? Başladıysa nerelerden geldi bu teklifler?

Yarışma sonrası yeni bir hayata adım attığım için gelen tekliflerle menajerim ilgileniyor, birlikte değerlendiriyoruz. Kendim için en uygun projeyi seçip ona göre yoluma devam etmeyi düşünüyorum.

Hazırlayan: Hümeyra Güzelsoy

Tags