Beşiktaş’ta kombine fiyatları açıklandı!

Cuma, 19 Temmuz 2013 18:04

taraftaryenibbb_6Beşiktaş resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile 2013-2014 sezonu kombine fiyatlarını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

“Futbol Takımımız’ın 2013/2014 sezonunda oynayacağı iç saha maçları için geçerli olacak Kombine Kart satışları, 22 Temmuz Pazartesi günü başlayacaktır.

Takımımız, bu sezon Spor Toto Süper Lig iç saha maçlarını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda (RTES) oynayacaktır. Derbiler, yüksek önem taşıyan Spor Toto Süper Lig maçları ile, diğer turnuvalarda ev sahibi olarak yer alacağımız müsabakalar ise Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda (AOS) oynanacaktır.

Kombine kartlar, Kasımpaşa R.T.E. Stadyumu’na göre satışa çıkacaktır.

RTES’de Sadece Kombine Var, Bilet Yok

RTES’de oynanacak maçlar için sadece Kombine Kart satışı yapılacak olup, sezon içerisinde bilet satışı yapılmayacaktır.

Bu sezon Kombine alana, Yeni Stadımızda Öncelik Hakkı

Bu sezon Kombine Kart alan taraftarlarımız önümüzdeki sezondan itibaren maçlarımızı oynamaya başlayacağımız yeni stadyumumuzun Kombine Kart satışlarında öncelik hakkına sahip olacaklardır.

Kombineler Olimpiyat’ta da Geçerli

RTES için Kombine Kart alan taraftarlarımızın Kombine Kartları, bu sezon AOS’da oynayacağımız tüm iç saha maçlarında aşağıda belirtilen tribünlerde geçerli olacaktır.

Kombine alana Olimpiyat’ta Ekstra 1 Kişilik Yer Hediye!

RTES için Kombine Kart alan taraftarlarımız, bu sezon AOS’da oynayacağımız tüm iç saha maçlarında kendi Kombine Kartları’na ek olarak, aynı tribünde 1 adet daha yer hakkı elde edeceklerdir. Bu yer hakkı, sadece AOS’da geçerli olacak olup; bunun için özel bir giriş kartı verilecektir.

Peşin Alımlarda %10 İndirim Fırsatı

Kombine Kart’larını peşin ya da kredi kartı ile tek çekimde alan taraftarlarımıza %10 indirim uygulanacaktır.

Vakıfbank Taraftar Kart ve Beşiktaş Bonus Card’a 12 Taksit Olanağı

Kombine Kart’larını Vakıfbank Taraftar Kart veya Garanti Bankası ve Denizbank tarafından sunulan Beşiktaş Bonus Card ile alan taraftarlarımız 12 taksit olanağından yararlanabilecektir.

Kart 1903 Sahiplerine Öncelik ve İndirim

Siyah Kart 1903 ve Beyaz Kart 1903 sahipleri 1 haftalık öncelik hakkının yanı sıra; kombine kart alımlarında ekstra %5 indirim hakkı kazanacaklardır. Buna göre taksitli alımlarında %5’lik, peşin alımlarında toplam %15’lik indirim hakkı olacaktır. Her bir kart sahibinin indirimi 1 kombine kart ile sınırlıdır.”

1600X1200_526199936