Beşiktaş’ın gerçek “FEDA”ileri kimler; Süreç doğru işliyor mu?

Pazartesi, 29 Nisan 2013 11:37

Açık Futbol’da bu hafta Beşiktaş tribünlerinde meydana gelen olaylar ve Galatasaray’ın lig şampiyonluğuna yakınlığı konuşuldu.

Protokol tribününden inip numaralı tribünde saldırının gerçekleşmesinin ilginçliği ve basın tribününün hemen yakınında olmasıyla iyice büyüdüğünü söyleyen Ali Ercan Özgür, Türkiye’de bir çok şeyin üstünün örtüldüğünün, istifaların ise kurumsallığın gereği olduğunu söyledi.

Samet Aybaba’nın da hakkının yendiğini Fikret Orman’ın da hakkının yendiğinin çok açık olduğunu söyleyen Levent Koç, yaşananların tribün olayından farklı olduğunu, içteki hesaplaşmaların bu noktaya getirdiğini söyledi.

Levent Koç, Samet Aybaba’nın takımı yönettiğini ancak markayı yönetemediğini, Menemen hikayelerinden futbolcularla arasındaki bazı ilişkilere kadar birçok konuda eksiği olduğunu söyledi.

Tribün olaylarının Tamer Kıran istifasıyla iyi yönetildiğini söyleyen Ali Ercan Özgür, Samet Aybaba’nın feda elilenlerden olduğunu ve hakkının yendiğini söyledi.

Dipnot.tv Açık Futbol programına siz de katılabilir, görüşlerinizi ve izlenimlerinizi canlı yayında paylaşabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayıp canlı yayına katılabilirsiniz!

hangout-nasıl-yapılır-yatay