“Bebek için susuyorum” Can Ateş Meryem Uzerli’nin açıklamaları ardından konuştu

Salı, 27 Ağustos 2013 10:10

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Meryem Uzerli’nin açıklamalarına ne yanıt vereceği merak edilen Can Ateş, yalnızca “Ben bu konudaki suskunluğumu korumaya devam edeceğim.

Dünyaya gelecek bebeğin bu saygıyı hak ettiğini düşünüyorum. Zaman her şeyi gösterecektir” demekle yetindi.

Zeynep Okul, Can Ateş’le aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Can’la sadece arkadaşız. Üstelik onu üç yıldır görmüyorum.”

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem rolüyle ünlenen Meryem Uzerli’nin, Can Ateş’ten bebek beklediğini Ayşe Arman’ın röportajından öğrendik.

Aynı röportajda, Ateş’in 3,5 aylık hamile olan Uzerli’ye “bebeği aldır” deyince ilişkilerinin bittiği de yazıyordu. Geçen hafta en çok bu röportaj konuşuldu. Hâl böyle olunca Ateş’e de hemen bir sevgili bulundu! Yıllar önce Murat Cevahir’le flört eden ve iki yıl önce de Batu Aksoy’la evliliğin eşiğinden dönen Zeynep Okul, Can Ateş-Meryem Uzerli ayrılığının sebebi olarak gösterildi.

Zeynep Okul, haberler üzerine beni aradı. Ateş’le arkadaş olduklarını, onu üç yıldır görmediğini ve son haberler üzerine sadece telefonda konuştuklarını söyledi. Ben “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diye ısrar edince de, “Ateş var ama duman yok! Bu dedikoduları kim uyduruyor anlamış değilim” diyerek aşk haberlerini kesin bir dille yalanladı. (Hürriyet.com.tr)