“Bazen bir senaryoya bakıyorum ve diyorum ki, bu kız burada niye soyunuyor?”

Perşembe, 30 Ocak 2014 12:52

The Wolf of Wall Steet filminin güzel yıldızı Margot Robbie Oscar adayı filmdeki çıplak sahnelerinden memnun olduğunu, çünkü sahnelerin öyle gerektirdiğini söyledi.

23 yaşındaki yıldız, ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin filminde soyunmak konusunda önce tedirgin olduğunu ancak bu riske değeceğine karar verdiğini söyledi.

Margot Robbie (3)

Look dergisine konuşan Margot Robbie: “Çıplaklık internet yüzünden günümüzde artık çok farklı bir hal aldı. Eğer soyunursanız bu demektir ki o sahnenin videosu sonsuza kadar You Tube’da olacak, ağır çekim versiyonları eklenecek.” diyerek endişesini anlattı.

Robbie ayrıca, “Bu sadece beni ilgilendiren bir şey de değil. Kardeşlerim ve ailem de bundan etkilenecekler. Yani hafife alınacak birşey değil.” dedi.

Filmi yapıp yapmama konusunda uzun uzun düşündüğünü söyleyen Robbie, “Bazı senaryoları elime aldığımda bakıp diyorum ki, burada kız neden soyunuyor, çok saçma. Çıplaklık olsun diye çıplak sahne çekiliyor. Bu asla benim katılacağım birşey olamaz. Ama eğer çıplak sahnenin bir anlamı varsa, bu asla utanılacak birşey değil. Eğer karakter bunu gerektiriyorsa o zaman çıplaklık olmalıdır.” dedi.

The Wolf of Wall Street adlı filmde Leonardo DiCaprio ile birlikte rol alan Margot Robbie borsacı Jordan Belford’un karısı Naomi’yi canlandırıyor.

Margot Robbie

 

The Wolf of Wall Street’in fragmanı: