Bayram tatili sonrası size iyi gelecek 5 plaj

Pazartesi, 4 Ağustos 2014 13:46

Bayram sonrası dönüş yolunda aklınız hala denizde kumda güneşte kaldıysa bu sayfamız tam size göre. Biliyoruz tatil dönüşü hep zordur, hep hüzünlüyüzdür bu yüzden bu duruma bir el atalım dedik ve sizleri bir süreliğine iyi hissettirecek 5 plajı seçtik. Yoksa yaz aylarında sadece beton görmek, şehrin gürültüsünü çekmek hiç hoş değil biliyoruz.

 

Suma Beach

Şu sıralar herkes burayı konuşuyor. ‘Yok efendim Alaçatı’daki plajlar buranın yanında halt etmiş, yok efendim İstanbul’da bir plaja gidilcekse buraya gidilmelidir’ falan. Baya iddialı bir mekan. Buranın partileri ve DJ performansları da çok iyi. Deniz-kum-güneş üçlüsünün yanında iyi müzik de arıyorsanız burayı kaçırmayın!

suma-beachClup Ada Sedef

Sedef Adası’nı dieğr adaların yanında pek az duymuşluğumuz vardır. Hatta birçoğumuz hala bilmiyor olabilir. Büyük Ada’dan aktarma yapılarak gidilen bu adanın denizini tek geçeriz. Şehirden ve insanlardan uzaklaşmak için birebir. Huzurun dışında da pek bir şey beklemeyin açıkçası. Adada gidilesi tek mekan muhteşem manzaraya sahip olan Elio Sedef. Burada bir akşam yemeği de hiç fena olmaz.

clubadasedeBURÇ Beach

Bu plajımız Boğaziçi Üniversitesi mezunlar Derneği’nin. Anlayacağınız üzere plaja gelenlerin çoğu kanı kaynayan öğrenciler. Bu sebeple plajın atmosferi çok iyi. Yalnız şimdiden söyleyelim burası huzur bulmak için fazla. Buraya gelince size iyi gelecek birsürü de aktivite var; Sörf, kiteboard, voleybol, futbol…

Burc-Beach-2
 Devamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play