Bayram tatilcileri yollarda, mesajlarınız #yoldagiderken Hashtag’ı ile Dipnot’ta!

Cuma, 11 Ekim 2013 22:56
fotoğraf (1)

Dipnot Tablet Dergisi’nin 134. sayısı “Zorlu Center’ın Zorlu Hikayesi” manşetiyle çıktı!

Derginin bu sayısında sizler için özel olarak ‘bayram tatili’ konsepti hazırladık. Sayfalarımızda sizler için hazırladığımız özel alanlarda tweetlerinize yer vereceğiz. #yoldagiderken Hashtag’ı ile paylaştığınız tweetler Dipnot Tablet Dergisi’nin sayfalarında yayınlanacak!

Durun daha bitmedi. Nereye gideceğine henüz karar veremeyen okuyucularımız için tatil rotaları belirledik. Tabi uzun yol molasız olmaz. Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki lezzet duraklarını dergimizde bulabilirsiniz.

Yol konseptimiz bununla da sınırlı değil… Dipnot Tablet keyfini yolda da yaşamanız için yazılarımızı seslendirdik. Sloganımız ise hayati: Gözünü yoldan ayırma, bas dinle!

‘Yolda ne dinlesek’ diye sizin için düşündük ve yol temalı birbirinden güzel beş parçayı dergimize koyduk.

Dergimizdeki diğer yazılarımız ise yine birbirinden çarpıcı. İşte bunlardan bazıları:

Ahmet Nazif Zorlu, Zorlu Center’ın mimarı Emre Arolat’a neden ‘Önce seni asacaklar’ dedi. Emre Arolat iddialara ne yanıt veriyor? Zorlu Center’ın bilinmeyen hikayesi Dipnot Tablet’te.

Kapalı Kapılar ardında Meclis’te neler dönüyor? Henüz dışarı sızmayan yolsuzluk iddialarını Dipnot Ankara temsilcisi Doğu Egesoy yazdı.

‘Basmasam Çıldıracaktım’ Tanıl Bora İletişim Yayınları’nın 30 yılını işte bu sözlerle anlatıyor.

Sosyal medyanın yeni fenomeni ‘giyin gidelim’ Dipnot Tablet için İstanbul Fashion Week’i gezdi. Çok konuşulacak kulis görüntüleri çekti.

Bir İstanbullu metrobüs beklerken, bir İngiliz ve bir Fransız trafiği nasıl atlatıyor? İstanbul, Londra ve Paris’ten trafik manzaraları…

Dipnot Tablet bu hafta yolda olanlar için özel dosyalar hazırladı. Dinlenecek müzikler, oynanacak oyunlar, gidilecek yerler…. Siz de yolda giderken fotoğraflarınızı, videolarınızı bize gönderin yayınlayalım.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot Tablet’in 134.sayısında…

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ