Başkan Fikret Orman yine “Ronaldinho” dedi

Çarşamba, 11 Eylül 2013 15:45

RonaldinhoBeşiktaş Başkanı Orman, Ronaldinho hakkında konuştu.

CNBC-e’de yayınlanan Finans Cafer programına katılan Orman, geçtiğimiz sene finansal sıkıntılar yaşamasının ardından Beşiktaş Kulübü için artık tünelin sonunda ışığın gözüktüğünü söyleyerek, “Bunu bütün Beşiktaşlılar görüyor” dedi.

2012 Nisan ayında kulübün başına geçtiğinde herkesçe “Beşiktaş kayyuma mı kalacak?” sorusunun sorulduğunu belirten Orman, şu anda ise Beşiktaş’ın 150 milyon dolarlık sponsorluk anlaşmaları olduğunu ve İnönü Stadı yerine yeni stadın inşaasının başladığını söyledi. Orman, takımın borçlarının ödenme trendinde olduğunu da ekledi ve “Bir sene içerisinde tünelden çıkmış oluruz, güneşin sıcaklığı herkesi sarar” şeklinde konuştu. Beşiktaş Kulübü Başkanı, “Önümüzdeki sene yeni stadımızla beraber dünya kulübü olma yönünde attığımız adımları herkes görecek” dedi.fikret_orman_16

“İHTİYAÇ VARSA RONALDINHO GELEBİLİR”

Brezilyalı yıldız oyuncu Ronaldinho’nun Beşiktaş’a getirilmesiyle ilgili olarak konuşan Orman, “(Ronaldinho’nun) sözleşmesi sezon ortasında boşa çıkıyor, herhalde Kasım’dan itibaren tekrar görüşmeler başlar. Takımda eğer ihtiyaç varsa, şartlar uygunsa gelebilir ama şu anda ‘Yüzde 100 gelecek’ denebilecek bir durum yok” dedi.