Başka kadın sevgiline asılırsa… Sence kim suçlu?

Pazartesi, 23 Haziran 2014 12:06

Alaçatı’da, yepyeni bir plajdayım, ismi Propaganda. Yeni olduğu için kumu bile ilk ben kullanıyormuş gibi hissediyorum, mutlu mutlu güneşleniyorum, bu yaz da hedefim bronz olmak çünkü. Favorim olan karpuzlu frozenı hüpletirken telefonum acı acı çaldı. Arayan arkadaşım, “tatilini mahvetmek istemezdim ama çok önemli bir şey geldi başımıza, çok kötü!” dedi.

Arkadaşın böyle arayınca tatilin mahvolmasını falan düşünmüyorsun. Zaten onu bir yana bırak, ne gelmiş olabilir başına, Whatsapp’tan bile yazmamış, merakla anlatmasını bekledim.

Skandal!

Olay hepimizin başına en az bir kez gelmiş, başka kadının senin olan adama yanaşma olayı. Ve hepimizin önlem aldığı şeyden çıkıyor, başkasına fotoğraf ve sosyal medya hesabı gösterme olayından. En ufak bir güven duyma halinde, salak durumuna düşüyorsun maalesef, kadınlar arasında güvenin yersiz olduğunu düşünüyorsun…

Arkadaşım, henüz yeni yeni samimi olduğu bir kıza, eski sevgilisiyle ilişkilerini, kopamamalarını baştan sona anlatıp bu arada da adamın fotoğraflarını, sosyal medya hesabından açıp gösteriyor. Kız da aynen dinliyor tabii ki, ne kadar insani bir şey. Dertleşmişsin…

Fakat sonra diğer kız, yine aynı sosyal medya hesabından arkadaşımı engelleyip, onun eski sevgilisine yanlıyor. Arkadaşım saflığa devam ediyor ama bunu bile arkadaşımın bir başka arkadaşı farkediyor. Tabii ki farkedildiğinde olayın üstünden neredeyse 2 ay geçmiş, o kız, arkadaşımın eski sevgilisiyle tatile bile gitmiş. Ama bizimkinin hiçbir şeyden haberi bile yok.

Oha değil mi?

 

Hazırlayan: French Oje

Yazının devamı Dipnot Tablet’in yeni sayısında…

Dipnot Tablet Dünya Kupası Özel Eki için ise buraya tıklayın.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play