“Başbakan’ı Nasıl Dinlediler?” kapağıyla Dipnot Tablet’in 146. sayısı çıktı!

Cuma, 3 Ocak 2014 17:27

Dipnot Tablet’te bu hafta 2013 yılının panoraması yer alıyor. Barış süreci, Gezi Parkı eylemleri, rüşvet soruşturması ve çok daha fazlası ayrıntıları ile tablet derginizde.

Dünyada neler oldu? Yılın TV olayları neler? Türkiye’yi ve Dünya’yı sallayan konser organizasyonları hangileriydi? A’dan Z’ye tüm konularda 2013′ün en’lerini kaçırmayın!

Doğu Egesoy, Başbakan’ın nasıl dinlendiğini yazdı! Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından bir kez daha gündeme gelen Başbakan’ın çalışma ofisinde bulunan böcekle ilgili bugüne kadar hiç bir yerde okumadığınız detaylar tablet derginizde.

Kapalı kapılar ardından Ankara’da böcek soruşturmasında son perdeye girilirken yolsuzluk soruşturmasına dair yeni gelişmeler de yaşanıyor. İkinci dalga operasyonda adı geçen ve devletle iş yapmadım diyen Mustafa Latif Topbaş’ın adı hangi sektörde, hangi projede ortaya çıktı? Fethullah Gülen’in gündemden düşmeyen bedduasına Bülent Arınç nasıl karşılık verdi? Doğu Egesoy yazdı.

Peşmerge komutanı, ressam, heykeltıraş, yazar, şair ve Mevlana tutkunu… İlginç bir hayat hikayesine sahip olan Diyarbakırlı Ahmet Arif’in, Faik Bulut’a verdiği röportaj  Dipnot Tablet dergide.

Kalebodur’la Mimarlık sayfasında dünyanın en iyi dini yapısı seçilen Sancaklar Cami ve Bodrum Gümüşsu Villaları var. Cüneyt Özdemir’in Sancaklar Cami’nin mimarı Emre Arolat’la yaptığı geziye siz de katılın!

Wings sizi bu hafta yine uzak diyarlara götürüyor. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin başkenti Cape Town’a Wings farkıyla bir gözatın.

Ve çok ama çok daha fazlası Dipnot Tablet derginin 146. sayısında! Hem de ücretsiz!

iPad’inize ücretsiz indirmek için;

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ

Android tabanlı tabletinize ücretsiz indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dipnot.dergi&hl=tr