Barış Çunguroğlu yazdı: “Frekansın gücüne inanmayan var mı?”

Cuma, 30 Aralık 2016 12:32

Evrendeki her şeyin ‘Enerji’den oluştuğu artık biliyoruz. Her şeyin özü aslında enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Kütle, enerjinin yoğunlaşmış halidir. Düşünce ve duygular da madde gibi enerjinin değişik dalga boylarından oluşur… Enerji sürekli titreşerek bir salınım oluşturur. Her cismin, her maddenin, her bedenin ve organın, kısacası tüm sistemin bir frekansı vardır. Yani sabit gördüğünüz tüm madde alemi ve evren aslında tınlaşan ve titreşen canlı bir organizmadır.

Biofotonik alanında öncü bir biyofizikçi olan Alman Dr. Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığını ve ışığın kaynağının DNA olduğuna dair araştırmasını yayınladı.

Nikolas Tesla, insan vücudunun yaydığı frekanslara karışan dış frekansları yalıtabildiğimiz vakit dengesizliklere karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi öne sürdü..

Tesla ve Einstein’cı yaklaşımla, tüm madde yapısı ve ötesinin temeli enerjidir ve her birinin kendi doğasına uygun titreşimi ve dalga boyu vardır. İnsan da üçlü bir bütünden oluşur; değişik titreşim frekanslarından oluşan Ruh, Zihin ve Beden. Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler de önce kişinin enerji sisteminde başlar.

Dengeli ve zinde bir yaşam için holistik olarak arınmak,yenilenmek ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltmek için Kuantum Biofeedback Enerji Dengeleme Teknolojisinde son nokta ‘EDUCTOR’ u duyanınız oldumu?

Dengeli bir yaşam için geleneksel doğal enerji ilkeleriyle yüksek teknolojiyi birleştiren Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı EDUCTOR ile yepyeni bir holistik dengelenme teknolojisi olarak günümüzdeki yerini almıştır.

Çok değerli bilim adamları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş kuantum biofeedback sistemi; kuantum fiziğinin enerji bilgilerine ve mekaniklerine dayanmaktadır ve tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle atom altı düzeye inerek, bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak, hem fiziksel, hem zihinsel ve hem de ruhsal enerji bedenimizin dengelenmesine yardımcı olduğunu söyleyebilmemiz mümkün.

Titreşim veya Enerji dengeleme, hücresel ve atomik düzeyde fiziksel, zihinsel ve ruhsal bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır ve böylece vücuttaki blokajların ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak, vücut sisteminin enerji akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olur. SİRİUS KUANTUM ENERJİ DENGELEME ve UYUMLAMA size,

– Enerji bedeninizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanmasına yardımcı olarak
– Dokularınızın enerji akışına yardımcı olarak
– Enerji bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olarak
– İçsel gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olarak
– Enerji bedeni arındırmaya yardımcı olarak
– Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olarak
– Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olarak
– Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olarak
– Enerjetik düzeyde dengelenmeye yardımcı olarak
– Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olarak
– Doğal yaşam enerjinizi (Chi) canlandırmasına yardımcı olarak
– Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olarak,

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı EDUCTOR ile mümkün.

EDUCTOR ile Çocuklarımız İçin Neler Yapabiliriz;

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme seansları sonrasında; Wechsler Çocuk Zekâ Skalası (WISC-R) na göre, resim tamamlama, kavrama, aritmetik, benzerlik bulma, kelime haznesi, hafıza gibi yeteneklerde ciddi artış sağlandığı gözlenmiş. IQ testlerindeki artış ortalama %23.5 civarlarında olabilmekteymiş.

Konsantrasyon, kendine güven, duygu değişimleri, davranış, huzursuzluk, hiperaktivite gibi bulgularda belirgin dengelenme sağlanabiliyormuş.

Özetle Kuantum Biofeedback Enerji Dengeleme Sistemi ile Çocuklarımızın;

Okul başarısının artmasına, dikkat dağınıklığı sorununun giderilmesine, hiperaktivite sorununun giderilmesine, öğrenme güçlüğü sorununun giderilmesine, sınav stresinin azalmasına, zekâ kapasitesinin arttırılmasına, uykularının verimli olmasına, çalışma başarısının arttırılmasına , sınav başarısının arttırılmasına, spor başarısının arttırılmasına yardımcı olabiliyor.

Türkiyede uygulanmaya başlanan bu sistemi mutlaka görmeniz ve konu hakkında bilgi edinin diye sizlerle aşağıdaki linki paylaşıyorum.
www.siriuskuantumenerji.com

Ülkemizin içinde bulunduğu durumlardan dolayı medikal antidepresanlar almak yerine kuantum kitapları okumak ve evrene doğru enerji yayabilmek için öncelikşi olarak işe kendi beyninizden başlamanız gerektiğini söyleyebilirim.

Ben denedim ve bukadar yoğun iş temposundan sonra inanın ilk seansım sonrasında evime halay çekerek güle güle girdim. Umarım bundan sonrada böyle devam eder.

Pozitif yaşamanız ve 2017 yılının size güzellikler getirmesi temennisiyle saygılar.

Barış Çunguroğlu
Uluslararası Türk Eğitmeni