Baba Özil: Oğlum daha iyi olabilir

Cuma, 24 Mayıs 2013 11:03

mstTürk asıllı Alman yıldız Mesut Özil’in menajer babası Mustafa Özil, oğluyla ilgili açıklamalarda yaptı.

Marca’ya açıklamalarda bulunan Mustafa Özil, ”Şehir ve taraftarlar… Her zaman onlara hayran oldu. Madrid’de çok mutlu. Burada kendini evinde gibi hissediyor” diyerek Mesut’un Madrid’de mutlu olduğunu ifade etti.

Real Madrid’le sözleşme uzatmak için görüşme halinde olan Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil’in menajer babası Mustafa Özil, görüşmeler için “Göreceğiz, neler olacağını bilemezsiniz” diye konuştu.

Yıldız futbolcunun yeteneklerini öven yıldız futbolcunun babası, “Mesut dürüs, hırslı, mert ve açık biridir. Büyük bir kalbi olan cana yakın bir çocuktur. Çocukluğundan beri o böyleydi. Her zaman kafasında başarı vardı. Şu an çok iyi bir seviyede ama bence daha da iyi olabilir. Şimdiye kadar başardığı şeylerden dolayı onunla gurur duyuyorum ama daha iyisini yapabilir” şeklinde konuştu.

Real Madrid’de 21 yaşındaki bir çocuğun güven vermesinin büyük bir olay olduğunu dile getiren Özil, Werder Bremen’den İspanyol ekibine gelen oğlunun bu güveni daha ilk sezon verdiğini ifade etti.

Mesut Özil’in Real Madrid’le 2016 senesine kadar sözleşmesi bulunuyor ve Madrid temsilcisi yıldız oyuncusunun geleceğini garanti altına almak için bu sözleşmede iyileştirmeye gidecek.