‘Azra’nın Kıvanç’la aşkı, iyi ki bitti’

Salı, 6 Ağustos 2013 13:50

azra-akin-ki-104009D211 yıllık aşklarını sonlandıran Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ’un ayrılık sebebi merak ediliyordu. Azra Akın’ın annesi Ayda Hanım, ‘Kızımın Kıvanç’la aşkı, iyi ki bitti. Çok kavga ediyorlardı’ diye konuştu.

Takvim gazetesinin haberine göre; yaklaşık 11 yıllık aşklarını Şubat’ta sonlandıran Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ’un neden ayrıldığı merak ediliyordu. Şimdilerde Atakan Koru ile birlikte olan Akın ve Fransız manken Florence Eugene ile aşk yaşayan Tatlıtuğ’un neden yollarını ayırdığını Kainat Güzeli’nin annesi Ayda Hanım ve babası Nazım Bey açıkladı. Gümüşlük’te Nazım Bey, gazetecilerin kulak misafiri olduğu konuşmada arkadaşlarına şunları söyledi: “Azra ile Kıvanç’ın ayrılığına çok üzüldük. Haklarında hayırlısı” dedi. Anne Ayda Hanım’ın yorumu ise ilginçti. Ayda Akın, şöyle konuştu:

‘ŞİMDİ ÇOK MUTLU’
“Aşkları iyi ki bitti. Çok kavga ediyorlardı. Kızım; hep üzgündü. İkisi de ayrılarak sıkıntıdan kurtuldu, iyi oldu. Kızım şimdi çok mutlu. Mart ayından beri çocukluk arkadaşıyla birlikte.”