Aziz Merkür Koç burcunda! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazartesi, 15 Nisan 2013 09:05

194211_209492225734057_1225266_oAstrolog Derya Demir 15 Nisan Pazartesi Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

Koç; İletişim gezegeni Merkür’ün burcuna girmesiyle beraber, keyifli sohbetler başlıyor. Kendini daha iyi ifade edecek ve hem iş, hem de aşk hayatında aradığın huzur bulacaksın.

Boğa; Düşüncelerini kendine sakla ve gereksiz endişelerden kurtulmaya bak. Yeni başlangıçlar yapmak isterken, yalnız kalmayı isteyebilirsin. Mutsuz hallerden kurtulup yeni projelere odaklanmaya bak.

İkizler; Merkür sayesinde sosyal hayatın hareketlenecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksın. Üstelik bu aşk hayatının hareketlenmesi anlamına da geliyor. Gözünü gölünü aç artık.

Yengeç; Sorumlulukların artacak ve ailenle daha çok zaman geçirmek isteyeceksin. Kariyer yıldızının parlaması için kendini doğru ifade edecek ve huzuru bulacaksın.

Aslan; Sürpriz eğitim fırsatları ile karşılaşman, yurt dışı düşüncelerine hız vermene sebep olacak. Yeni ufuklara doğru yelken açacak ve aşkı da bu araya sıkıştıracaksın.

Başak; Maddesel konular ön plana çıkacak ve önümüzdeki günler için daha planlı programlı olacaksın. Aşk hayatında ki durağanlık bitiyor ve nihayet yüzün gülüyor.

Terazi; Parterin ve iş arkadaşların ile aranda geçecek konuşmalar, bir çok olayın netleşmesine sebep olacak. Kendini açıkca ifade etmen üretkenliğini arttıracak.

Akrep; Kendine daha çok önem vermeye başlayacak ve keyif aldığın şeyleri yapmak için harekete geçeceksin. Yeni bir iş haberi kendine güvenini arttıracak.

Yay; Aşk ve kariyer hayatında ki kıpırdanmalar, inancının yerine gelmesine sebep olacak. Bundan sonra sen ne istersen o! Sessizliğini bozduran zamanlar.

Oğlak; Ailevi konular ve kararların önem kazanacağı zamanlarda fikirleriniz destek görecek. Aşk yeniden! Unutma bunu ve ona göre davran.

Kova; Yeni anlaşmalar, sözleşmeler ve yeni gelir kaynaklarını araştırmak için uygun zaman. Sakin olarak her sorunun üstesinden gelebilirsin. Enerji dolu bir gün.

Balık; Hayata bakış açının tamamen değiştiği ve kendini huzurlu hissettiğin bir döneme geçtin.Aşk meşk işlerini zamana bırakmak en iyisi.

derya@dipnot.tv