Ay Tutulması en çok Kova burcuna yaradı! Bugün burcun ne söylüyor?

Cumartesi, 27 Nisan 2013 09:24

7555-kova_burcuAstroloji yazarı Derya Demir 27 Nisan Cumartesi gününe ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

Koç Ve Yükselen Koç;

Tutulma sonrası özellikle parasal konular önem kazanacak ve gelirin artarken aynı zamanda tedbirli olmayı öğreneceksin. Aile büyüklerinden göreceğin destek motivasyonu’nu arttıracak. Yeni iş projelerinde doğru kişiler ile iş yapmak keyfini yerine getirecek. Artık aşk hayatında karar verme zamanı, anlayacağın ya herro ya merro..

Boğa Ve Yükselen Boğa;
İkili ilişkiler önem kazanacak ve gereksiz yere yaşadığın ego patlamalarının ufak da olsa bedellerini ödeyeceksin. Harekete geçmek için uygun bir zamandasın ama sakinliği elden bırakmamalısın. Partnerini biraz özgür bırakmayı denesen her şey daha kolay olacak, baskıdan bunaltmanın alemi yok. Üstelik hayatında bir değişim başlamışken huzurlu olmayı öğrenmelisin.

İkizler Ve Yükselen İkizler;
Sağlıksal konularda dikkatli olmalı ve gerekli önlemleri almalısın. İş hayatında ki stresin seni bu kadar yıpratmasına müsaade etme. Tutulma gerilimler getirse de, haklı olduğun konuların ön plana çıkmasına sebep olacak. Yoğun iş temponda beklenmedik bir ekip çalışması ile rahatlayacaksın. Beklenmedik bir aşk teklifi var!

Yengeç Ve Yükselen Yengeç;
Kariyer ve eğitim hayatında güzel bir fırsat ile karşılaşırken, karamsarlığına yenik düşmemelisin. Uzun zamandır uğraştığın konuların meyvelerini topluyorsun, lakin dost ile düşmanı ayırt etmeyi öğrenmelisin. Kendin bu kadar çelişki içindeyken, aşka enerjin kaldı mı acaba? Toparlan ve mutlu olmayı öğren artık. Tutulma sonrası önemli olan 6 aylık süreç başlıyor, istersen kötüyü iyiye çevirebilirsin.

Aslan Ve Yükselen Aslan;
Parasal ve ailevi konular önem kazanırken, ortama uyum sağlaman gerektiğini bir kez daha anlayacaksın. Kavgacı tavırlarla hiçbir şey çözülmez ve büyük sözü dinlemeyi öğrenmelisin. Yeni bir işe başlayabilir hatta yeni bir ortaklık bile yapabilirsin. Yeter ki maddi konularda geçmişte yaşanılan hataları tekrarlama.

Başak Ve Yükselen Başak;
Son zamanlarda aldığın kararları tutulma sayesinde harekete geçireceksin. Bunları yaparken de etrafındakilere karşı daha anlayışlı olman gerekecek. Lakin bu sıralar ağzından çıkanı pek kulağın duymuyor. Beklenmedik masrafların olması canını sıkmasın, her şey olacağına varıyor. Özel hayatında ki dinginlik yerini heyecan verici bir aşk’a bırakıyor. Hatta ani bir hızla evlilik kararı bile alabilirsin.

Terazi Ve Yükselen Terazi;
Kendine de etrafındakilere de bu kadar eziyet etmesen ne güzel olur değil mi? Dengeyi kurana kadar mahvoldun. Neyse ki, tutulma imdadına yetişti de seni kendine getirecek, bazı gerçekleri zorda olsa öğrenecek ve büyüyeceksin. Ailevi konularda daha dikkatli olmalı ve gereksiz yere ortalığı karıştırmamalısın. Harcamalarda ise iki kez daha dikkatli ol. Önce bir kendine gel, bak aşk hayatında nasıl yolunda gidecek.

Akrep Ve Yükselen Akrep;
Seni inandırmak çok zor biliyorum ama hayatının dönüm noktasındasın desem yalan olmaz. Geçmişle hesaplarını kapatıyorsun ve canın acısa da senin için hayırlı olacak kararlar vereceksin. Şimdi şartları sen koyacaksın ve gökyüzü bu konuda sana destek olacak. İş konusunda ise zorlu ama sonucu senin yararına olacak gelişmeler yaşayacaksın, sadece sakin ol. Aşk hayatında ki karmaşa için çözüm bulmak yerine oluruna bırakmayı dene, daha mutlu olacaksın.

Yay ve Yükselen Yay;
Uzun zamandır cevabını bulamadığın soruların cevaplarını bulacaksın ve yeni başlangıçlar yapma fırsatı yakalayacaksın. Bazı gerçekler canını acıtsa da yüzleşmeden, yoluna devam etmen zor olacak. Beklenmedik iş imkanları sayesinde gelirinde artış olacak ve ertelediklerini yapma fırsatın olacak. İş ortamında yaşanacak ego patlamalarından uzak dur ve kimseyle tartışma. Geçmişten gelen bir aşk kapını çalarak enerjini yükseltecek.

Oğlak Ve Yükselen Oğlak;
Oldukça durgun geçen aşk hayatın yerini hızlı ve heyecan dolu günlere bırakıyor. Kariyerin için zorlu ve karışık ama istediğin işi yapabileceğin bir zamana geçiyorsun. Ailen ile daha çok zaman geçirirken, sorumluluklarının artması seni biraz yoracak. Senden yaşça büyük kişilerden göreceğin destek, hayata inancını ve kendine güvenini arttıracak. Tüm bunlar olurken sakinliği elden bırakmaman gerekiyor.

Kova Ve Yükselen Kova;
Sorumluluklarının artacağı ve ailen ile daha çok zaman geçirmen bir zamandasın. Zorluklar olsa da istediklerini yapabileceksin, sadece sakin ve sabırlı olman gerekiyor. Yola yalnız çıktığını düşünsen de, umulmadık bir destek sayesinde zirveye emin adımlarla ilerleyeceksin. Geçmişten gelen bir konunun canını sıkmasına müsaade etme ve gereksiz tartışmalardan uzak dur. Tutulma sonrası daha net kararlar alacaksın ve ruhun huzur bulacak.

Balık Ve Yükselen Balık;
Tutulma seni en çok seyahat alanında etkileyecek ve eskilerin dediği gibi leyleği havada göreceksin. Küçük seyahat planları ile sürekli bir yerlere gidecek ve yeni insanlarla tanışacaksın. Bu yolculuklar daha sakin düşünmene ve beynini rahatlatmana sebep olacak. Maddi konularda ise gelir ile gider arasındaki dengeyi kurarsan kafan daha rahat olacak. Hayatın bu kadar hareketlenmişken aşk’ın seni bulacağına emin olabilirsin.

derya@dipnot.tv